x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


szoch
utworzono
utworzono

Jak myślicie nowy nfs nas rozchwyci , czy załamie.

Według mnie bedzie to dobra czesc .Coś jak most wanted , a moze i lepsze.

Bardzo cieszy mnie lista samochodow ktore beda (same najlpesze ) i powrot do korzeni , czyli nielegalne wyscigi

i uciekanie przed policja.

Jest też nowość , o ktorej sie duzo mowi , czyli wyscigi 1 na 1 po zatloczonej autostradzie.

kozman
komentarz
komentarz

Tylko nie rozumiem jak można oceniać grę której jeszcze nie ma.

Dla mnie to już kolejny nfs w serii, niczego nadzwyczajnego się nie spodziewam.

szoch
komentarz
komentarz

jestem ciekaw czego sie ludzie spodziewaja po tej wielkiej serii

falcon1984
komentarz
komentarz

No właśnie, jak mamy oceniać grę którą jeszcze nie wyszła ?

Wyjdzie, pogramy i się wtedy oceni. Raczej spodziewam się przeciętniaka, będzie pokroju NFS Most Wanted

Thief27
komentarz
komentarz

Po premierze pogadamy.

Dlaczego uwazacie że Pro Street jes słaby?

Mi się bardzo podoba.Nawet w CDA 9/10 dostał

falcon1984
komentarz
komentarz

Dla mnie ProStreet to shit na maxa. Jazda po zamkniętym torze cały czas, zero emocji, nudy, nudy. Bardzo się zawiodłem, pograłem 2-3h i uninstall. NFS to ma być gra z wyścigami ulicznymi, stłuczkami, pościgami, policją... innego NFS sobie nie wyobrażam

Los_Emilos
komentarz
komentarz

NFS:UC nigdy nie będzie najlepszym NFS ponieważ takich gier jak te dawne już dzisiaj nie ma. Kiedyś liczył się klimat i fabuła bo grafika była słaba i trzeba było nadrobić te braki a dzisiaj niestety stawia się na grafe. Ogólnie lubię serie filmów Szybcy i sciekli, dlatego miło patrze w strone nowego NFS'a.

Thief27
komentarz
komentarz

Wiadomo że NFS powinien być na ulicy.Ale mi osobićcie NFS PS podobał się :D

Gość
komentarz
komentarz

A dlaczego uważasz Most Wanted za słabe falcon? Fakt, nie ma nocy - ale po za tym gra jest wypaśna! Fajne wozy, jest policja - pomysł z czarną listą bardzo mi się podoba. Do tej pory często włączam MW

Co do NFS Undercover - mam nadzieje że będzie fajne i w zime nudzić się nie będę.

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie o to mi chodziło. NFS MW było dobre, ale ten UnderCover to ma być prawie wierna kopia MW i z racji że to nie będzie już świeży pomysł tylko odgrzewany kotlet gra będzie przeciętna

Duban
komentarz
komentarz

Tak MW było fajne. Grałem na PS2 i świetnie :) Na PSP jest kiczowate troszkę, a to za sprawą policji. Jest tak nachalna, że na 10. miejscu już masz 10x (prawie od początku) i nie idzie dojechać na czas itp. :/

Carbon był za któtki. Chwila i już napisy oglądasz :(

W PS. grałem tylko na PSP i średniawka.

Myślę, że UC będze lepsze niż MW. ale nie oddaje głosu, bo nie wiem :) i w dodatku ma być wersja na iPoda Touch :D

lukas00000
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie będzie to nic nadzwyczajnego, taki po prostu odgrzany kotlet. Zagramy zobaczymy może NFS czymś nas zaskoczy.

cod3r
komentarz
komentarz

Ogólnie Undercover zapowiada sie bardzo dobrze , ale oby nie bylo tak jak z ProStreet narobili tyle szumu ze bedzie zarąbista grywalność itd. a tu prosze klapa na całej lini a co do UnderCover to mam nadzieje ze EA sie postara i zrobi gierke na miare NFS-a roku podobno ma byś cos związane z filmem Transporter więc moze bedzie dobrze :)

Gość
komentarz
komentarz

mi się pro street podobał... prawdopodobnie przez to, że grałem na kierownicy. btw w UC nie zagram, bo ostatnio sprecyzowałem się w końcu i trenuję tylko CoD2

aXE
komentarz
komentarz

Nie wiem co wy się do ProStreeta czepiacie... Pewnie przez to , że teraz nie można robić triku z szybszym zakrętem, że walisz w ścianę i nic :P Tutaj trzeba umieć grać/jeździć. Trzeba wyczuć moment zmiany biegów, bo te światełka na pierwszych trzech biegach nie pomagają :P A co do Undercovera to widziałem GamePlay i zawiodłem się na grafice... identyczna jak w ProStreecie.

fredwym
komentarz
komentarz

Myśle, że to będzie ciekawa część NFS'u. Myślę, że to bedzię Most Wanded z dużo lepszą grafiką. Już nie długo premiera :).

aXE
komentarz
komentarz

Dzisiaj sobie pooglądałem filmiki... no, zawiodłem się. Grafika podobna do ProSteeta, wyścigi z jednym przeciwnikiem jak w U2, jedyne nowe to samochody i to ,że można robić łatwiej 90,180 i 360 stopni... :( Ale okaże się jak/jeśli zagram :P Narazie mój sprzęt na to nie pozwala :D

  • 2 tygodnie później...
kozman
komentarz
komentarz

No i ja miałem (nie)przyjemność grać w tą grę.

Nic nowego, gra wygląda przeciętnie w stosunku do tytułów typu GRID

czy nawet do leciwego już Test Drive Unlimited.

Jazda samochodem jak to w NFS arcadowa,

150MPH w 90* zakręt z lekkim popuszczeniem gazu.

I najbardziej irytująca mnie rzecz, to świecący,mokry (zawsze) asfalt

oraz niesamowicie błyszczące się autka.

Kosmiczne ilości Bloomu i innych zbędnych efektów.

Grę porównałbym do produktu RPM Tuning, nie warta świeczek.

Z grą miałem stycznośc przez kilkanaście minut, ale myślę że to wystarczy aby

zniechęcić gracza do kolejnej edycji wyścigów od EA.

djkraszinio
komentarz
komentarz

ja grałem w tą gry i poiwiem ze jak dla mnie nic ciekawego i nie ma się czym jarać gra jest średniawa, grafa wygląda podobnie jak bym ustawił wszystko na maxa w MW, tuning słabiutki ogólnie nic ciekawego i jeszcze sie przycina na xboxie:/

aXE
komentarz
komentarz

Haha :] zawsze NFSu były lepsze na PC niż XBOXy i PSy :P A co do czystości autek to jest tak jak w Mirror Edge, graficy dali taką sztuczną czystość :P

kozman
komentarz
komentarz

Może i były kiedyś gorsze na konsole, bo ps2 czy xbox nie dorównywał graficznie do PC.

Teraz jest już inaczej, gry na konsole wyglądają bardzo podobnie(na dzień dzisiejszy),

więc tutaj chyba NFS Undercover jest identyczny jak na PC.

Nie ma nawet co bronić tej gry, bo naprawdę wydali kaszankę.

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja bym chętnie pograł w NFS:UC ale na razie mam za słaby komputer a jak już będę miał nowego PC'ta to będę się delektował Empire: Total War. Ale wracając do nowego NFS'a to z zapowiedzi ma być ciekawe, szczególnie to że powrót do klimatów NFS:MW (moja ulubiona część z tych nowych) oraz dużo bardziej przybliżone do trylogii filmów "Szybcy i wściekli".

aXE
komentarz
komentarz

Ale wymieniłeś tylko minusy, a plusy ? Swietna grafika, rozwalanie samochodu, pory dnia, hoolywoodzkie filmiki.... Za krótko graliście , żeby ocenić tą grę.

kozman
komentarz
komentarz

Niszczenie samochodu jest tylko chwilowe... pod koniec wyścigu jest znów "świezo naprawiony"

Więc ja tu widze tylko kolejny minus. No filmiki, jednak są fajne ale to już znamy z most wanted.

A grafika wcale nie jest taka świetna. GRID wygląda sporo lepiej.

aXE
komentarz
komentarz

Ale GRID to miał być "symulator" więc grafika musiała być realistyczna. A UC jest typową arcadówką więc mogą porobić te dziwaczne efekty. A co do filmików, to nie porównuj ich z MW , tamte to były kręcone jakby komórką, słaba jakoś , rozmycia itd., a tutaj EA zainwestowało w jakość :) Nie no narazie nie będę mówił czy gra dobra czy zła, jak zagram to wydam werdykt :P Ale kozman zagraj w wersje PC i powiedz czy tam tez się naprawia samochód pod koniec wyścigu, bo coś mi się zdaje , że to tylko na wersji konsolowej.

PS. A wyścigi na autostradzie :) ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.