x-kom hosting

Ktory linux

ElektroBart
utworzono
utworzono

No dobra :)

Ja mam takie pytanko :) Ktory ubuntu bedzie lepszy dla kompa z prockiem AMD k6-2 450mhz okolo 350ramu grafika geforce400mx 64ram ??

Mam plytki Ubuntu i kubuntu :) wersja 6.06lts ubuntu i 6.10 kubuntu

Noi tak ogolnie ktory lepszy do czego jest :)

bizon11
komentarz
komentarz

Ubuntu oparty jest o GNOME

Kubuntu o KDE

Ja wolę KDE więc wybierz tą wersje z takim kompem nie licz na jakieś super efekty graficzne po prostu komputer ci nie uciągnie :) Ale działać będzie ;]

Evil
komentarz
komentarz

Ja polecam Gnome czyli ubuntu ;) Milo sie pracuje :)

ElektroBart
komentarz
komentarz

A czym sie rożni gnome od kde?? :)

ElektroBart
komentarz
komentarz

no w sumie to oba sa fajne :) ale chyba kde mi sie bardziej podoba :) gnome to prawie jak windows wyglada :)

Ale teraz mam inny problem cd-rom 32x nie botuje mi plytki nie wiem czemu :) czy tomoze byc wina zbyt malej predkosci cd??:)

Evil
komentarz
komentarz

ale Gnome jest bardziej wydajny według mnie

P.S Ustaw w biosie bootowanie z cd-romu jako pierwsze :) Bo to wina zbyt małej prędkości nie jest :)

ElektroBart
komentarz
komentarz

no to mam :P ale pisze mi boot from cd failture czy jakos tak :P az tak glupi nie jestem zeby nie umiec ustawic botowania z cd :P a plytka jest dobra bo u brata na dvd chodzi :)

mariuszek
komentarz
komentarz

ja polecam UBUNTU z GNOME wykosiste jest ostatnio sam sobie sprawilem i jest git ! :D

Lucider
komentarz
komentarz

Ja tam nigdy nie potrafiłem w pełni przeskoczyć na Gnome, zawsze wracałem do KDE. Tym bardziej jeśli mowa o Ubuntu, którego nie lubię :P Kubuntu to już co innego ;)

ElektroBart
komentarz
komentarz

No to tak znalazlem sposob aby odpalic plyte (podlaczyc dvd mojego brata :D ) ale jest duzy klopot poniewaz na livecd nie dziala mi myszka a na windowsie dziala mam myszke ps2 tyle ze uzywam jej na przejsciowce ktora ma 9 pinow czy to moze byc powod tego ze nie dziala??

Mam plyte glowna ktora nie ma ps2 ani usb wiec tylko tak moge podpiac myszke prosze o pomoc

P.S. sprawdzalem tez na starszej myszce z wejsciem 9 pinowym tez nie dziala :(

Zarov
komentarz
komentarz

A nie lepiej pomyśleć o lżejszym DM/WM? Na co Gnome czy KDE? Fluxbox albo XFCE z naciskiem na to drugie. Jakie dystrybucje? Xubuntu, Zenwalk, KateOS.

Ale to musisz powiedzieć na co Ci Linux bym podał dokładniejsze informacje.

ElektroBart
komentarz
komentarz

Linux mi potrzebny do wszystkiego do obrabiania grafiki serfowania po necie pisasnia różnych wypracowan do szkoly itp :)

Ale co z tą myszka??

acallk
komentarz
komentarz

Najlepiej obecnie ściągnij sobie kubuntu 7.04 włącz beryla, dodaj repozytoria , zainstaluj automatixa i masz wszystko jak trzeba

  • 2 tygodnie później...
vaxtor
komentarz
komentarz

najnowszy Ubuntu wymiata obecnie najszybciej rozwijana dystyrybucja Linuxa

mariuszek
komentarz
komentarz

acallk, nie zebym mial cos przeciwko berylowi ale hmmm zwykle efekty SYSTEM > PREFERENCJE > EFEKTY PULPITU tez daja rade a w berylu jest kilka bajerow jak kostka 3d albo deszcz na pulpicie malo to sie przydaje imo poza tym niektore progzy nie chca dzialac z berylem :P

Lucider
komentarz
komentarz

Efekty pulpitu, to tylko trzęsiawka, w porównaniu do całej grupy efektów Beryla to nic a kostka i krople to akurat mniej przydatne opcje, w które Beryl jest uzbrojony (chociaż czy ja wiem czy kostka taka nieprzydatna...)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.