x-kom hosting

Problem z GeForcem

Fixer94
utworzono
utworzono

Karta mi się chyba psuje np. podczas gry w Coda 4 zawiesza mi się obraz następnie dźwięk i po tym musze resnąć kompa . Albo włączam komputer i kiedy załaduje się windows to zamiast pulpitu widzę rozświetlającą sie szaro-czarną szachownicę . W innym przypadku gra się wiesza a następnie "odwiesza się" ale potem są pozamieniane tekstury np. zamiast mapy mam płaską jak naleśnik twarz Geralta.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Standardowe pytania:

- jaka konfiguracja? (proc, płyta, pamięć, zasilacz)

- jakie temperatury? (proc, grafika)

n31T
komentarz
komentarz

Zmień sterowniki.. U mnie miałem podczas grania zwiechy i kolory czarno białe, zmiana pomogła. Póki co jak Ci się zwiesi spróbuj wcisnąć ctrl alt del i jak zobaczysz pulpit wróć do gry.

Fixer94
komentarz
komentarz

Asus P5N-E SLI

Intel Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz

Zasilacz niewiem z jakiej firmy 400w

Gigabyte GeForce 8800Gt fabrycznie podkręcana z chłodzeniem Zalmana

W Speed Fanie mam temperatury:

Temp 1: 36C

Temp 2:32C

Temp 3:25C

HD0:31C

Temp:40C

Core 0:37C

Core 1:38C

Core:46C

Ambient:28C

Niewiem co oznaczają poszczególne.xD

Aktualizacja sterowników nic nie dała.

Langi
komentarz
komentarz

Ja bym stawiał na zasilacz, weź zobacz co to takiego.

Jeżeli 400w kicz to do wymiany

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź kartę u znajomego jeśli masz możliwość, obstawiam że to ona właśnie padła...

falcon1984
komentarz
komentarz

Gigabyte 8800GT od Zalmana to bardzo badziewne karty, są na nich często problemy, zwiechy, artefakty. Padają jak muchy i są z nimi często problemy

Popróbuj sterów z płytki i innego zasilacza, jak nie pomoże to karta na gwarancję

Fixer94
komentarz
komentarz

To nie karta z Zalmana tylko chłodzenie , karta jest z Gigabyte

falcon1984
komentarz
komentarz

Przecież wyraźnie napisałem:

Gigabyte 8800GT od Zalmana

Wiem, że to Gigabyte z chłodzeniem Zalmana i potwierdzam to wszystko co wyżej napisałem ---> ta seria kart jest bardzo wadliwa

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli była by od Galaxy jej żywotność była by większa, spróbuj tak, przeczyść styki karty graficznej spirytusem, , dalej zrób to samo z ramami, zainstaluj starsze sterowniki do grafiki, daj znać jak poszło

Fixer94
komentarz
komentarz

Sory niezauważyłem xD

Spróbuje sterów z płytki.

Nic nie dało zanosze kartę na gwarancję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.