x-kom hosting

ważne pytanie!

bastino11
utworzono
utworzono

GIGABYTE 8500GT-to jest karta która mnie zastanawia ;) jedne źródła podają że posiada 256mb a inne że 512mb :D ktoś może mi wytłumaczyć o co w tym chodzi?? chce kupić kompa i nie wiem czy ta karta jest dobra :) pozdrawiam i proszę o komentarze :D

Gość
komentarz
komentarz

Ta karta to shit :P

Powiedz ile masz kasy na kartę i resztę podzespołów i coś wymyślimy :)

lukas00000
komentarz
komentarz

Jest to jedna z najgorszych możliwych kart! Podaj jakie masz inne podzespoły i ile masz kasy to coś się dobierze.

Gość
komentarz
komentarz

Pamięć nie jest najważniejsza:P Ważne jest taktowanie zegara i w 3D...

falcon1984
komentarz
komentarz

Są wersje z różną ilością pamięci: zarówno 256MB jak i 512MB

Karta jest jednak słaba, nie polecam jej zakupu bo to jest badziew

Dołóż i kup sobie GF 8600GT Palit Sonic+

Jaki masz zasilacz i resztę komputera ?

Edit: I nigdy nie kupuj kart z pasywnym chłodzeniem

bastino11
komentarz
komentarz

chce kupić kompa na allegro i wahałem się między dwoma:

Bardzo wydajny i cichy DWURDZENIOWY PROCESOR wraz z inteligentnym chłodzeniem marki INTEL E5200 o prędkości 2*2,5 GHz 2MB cache posiadający radiator i cichy wentylator.

2.

Płyta główna GA-945GCM-S2L firmy Gigabyte bardzo stabilna, ciesząca się wysokim jakością i wykonaniem, na rynku rodzimym i bardzo dobrymi opiniami.

3.

2 GB szybkiej pamięci DDR 2 667MHz Goodram lub AENEON (do wyboru)

4.

Rewelacyjna karta graficzna Gigabyte 8500GT posiadająca 512MB własnej pamięci na szynie 128bit . Karta posiada cichy radiator i wyjścia na karcie - D-Sub, DVI. Karta obsługuje wszystkie efekty w najnowszych grach dzięki Microsoft DirectX 10, Shader Model 4.0, OpenGL 2.0. Idealna do wymagających gier , świetnie sprawdzi się w Windowsie XP i Vista

5.

6 kanałowa karta muzyczna standardu High Definition Audio

6.

Obudowa do wyboru z zasilaczem 400W z filtrem PFC

a drugi:

procek-AMD Athlon 64 X2 5000+

płyta główna-MSI K9AGM2

dysk-250 GB

Nagrywarka Lite-on DVD-RW DL X20

ram 2gb

grafika-ATI X1250

no i karta dźwiękowa itd :D

te dwa kompy są w granicy 800zł no i tyle narazie chce wydać ;) może być bez napędu i dysku :) co poradzicie??

Gość
komentarz
komentarz

Kolejna ofiara... Gotowców z allegro na naszym forum nie uznajemy :D z największą wyrozumiałością proszę poczytaj sobie tu

tomekk600
komentarz
komentarz

ram2gb :D:D:D:D hehe nawet niezłe

dam ci rade sam złóz kompa bo to sa złomy zwykły wyzysk dla nieuswiadomionych..

zanjdziesz na forum kilka polecanych zestawów w danych przedziałach cenowych jak watpliwości jakies to pisz tu

bastino11
komentarz
komentarz

:lol: kurde no to wpadłem :lol: to zaproponujcie jakiś zestaw tak do około 800zł. powoli zaczynam mnie to denerwować...chyba kupie sobie amige :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.