x-kom hosting

Core 2 Duo E8xxx

oscypek
utworzono
utworzono

Przymierzam się do zakupy komputera. I czytam, że wszyscy polecają C2D E8400. Zastanawia mnie, czy kupując 300 złotych tańszy E8400 od E8600 widać będzie różnice? Jeśli tak to podkręcając mogę ja zmniejszyć/pozbyć się jej?

maciek9980
komentarz
komentarz

E8400 i E8600 to tak na prawdę te same procesory, różniące się tylko szybkością zegara (E8600 jest szybszy o 333 MHz i ma wyższy mnożnik), więc jeśli nie zamierzasz zajmować się extremalnym O/C, bierz E8400 (różnicę bez problemów zniwelujesz poprzez podkręcenie).

swirek
komentarz
komentarz

Zastanawia mnie, czy kupując 300 złotych tańszy E8400 od E8600 widać będzie różnice?
Przy normalnym uzytkowaniu prawie tego nie zauwazysz. Nie ma kompletnie zadnego sensu doplacac roznice z e8400 do e8600. Najwyzej dokrecisz sobie brakujace 300MHz i tyle.
aXE
komentarz
komentarz

Patrz jak świrek wykręcił swojego 8400 :) Gratuluję, jesteś 300 zł do przodu :)

Gość
komentarz
komentarz

sam bym sobie zakupil tego C2D E8400 :) jakbym mial hajsiwko ale coz narazie jestem przy Athlonie X2 4800+ ktory stęka przy jakim kolwiek OC

ten E8600 jest nie oplacalny - kilka stow za 330mhz? bez sensu :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.