x-kom hosting

Problem z emulatorami napędów - reboot systemu.

gosckatowice
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z programami zarządzania dyskami (Daemon Tools, Alcohol 120%, etc. ) Mianowicie każdorazowe uruchomienie takowego programu powoduje natychmiastowy reboot systemu (najpierw standardowy dla Windowsa Niebieski Ekran Śmierci -> chwilę później reboot). Ale od początku. Otrzymałem od kumpla plik obrazu. Zainstalowałem Daemona na komputerze, odpalam, chwila ciszy, reboot. System uruchamia się ponownie i po pięciu sekundach znowu sie rebootuje. Zorientowałem się po paru takich cyklach że to wina programu, który domyślnie w msconfigu włącza sie razem z włączeniem systemu. Udało mi sie jakoś wyłączyc Daemona w menadżerze zadań w przeciągu tych kilku sekund, wszystko wróciło natychmiast do normy. Wyłączyłem w msconfigu uruchamianie programu przy starcie, odpaliłem go po raz kolejny żeby sie upewnić że to jego wina. Skutek - reboot. Program oczywiście wyleciał czym prędzej z dysku. Problem niby z głowy ale jednak pliku otworzyć mi sie nie udalo. Próba odpalenia Alkohol 120% zakonczyla się identycznie -> natychmiastowy reboot. Jedyna różnica polegała na tym że nie uruchamiał się razem z systemem więc jego odinstalowanie wymagało 'tylko' jednego restartu. Programy odinstalowane, a z pliku jak skorzystać nie mogłem tak dalej nie moge. Wydaje mi się że to wina systemu operacyjnego (mam windowsa xp prof), który z jakiś powodów (tylko z jakich <_<) nie "trawi" programow do tworzenia wirtualnych dysków, bo na starym me2000 takich problemów nigdy nie miałem, jednak to tylko spekulacje... Czy ktoś spotkał się z takim problemem i mógłby mi wytlumaczyć dlaczego tak się dzieje i co zrobić aby programy tego typu funkcjonowały prawidłowo? Byłbym bardzo wdzieczny...

bartek86
komentarz
komentarz

Ty masz Windowsa XP Pro ale z jakim servicepackiem?

gosckatowice
komentarz
komentarz

service pack 2

Psycholandia
komentarz
komentarz
gosckatowice
komentarz
komentarz

Dziękuje ;)

rob3rt
komentarz
komentarz

Tez miałem problem z "niebieskim ekranem" ale to nietylko był problem z wirtualnymi dyskami, ale prawie ze wszystkim... Format kompa pomogł xd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.