x-kom hosting

dziwnie działająca grafika

lukaszyna
utworzono
utworzono

witam,

jakos pare miesiecy temu wymienilem grafike na ta podana w opisie tematu. pare dni temu zachcialo mi sie deczko pograc i mam dziwny problem. wyskakuja mi w grach takie dziwne biale paski dodaje screeny, za kazdym razem gdzie indziej i jak czasami pobawie sie ustawieniami low-high to znikaja, ale jak przejde do kolejnego okienka to znowu wychodza.

A gdy odpalilem atitools zeby odpalic scana do artefaktow to sa jakies takie dziwne rozowe. czy to oznaki ze karta sie zwalila czy moze cos nie tak jest po podlaczane? i czy temperatury nie za wysokie (50*C przy przegladaniu stronek i muzie, a po 3min testu 58*C)?

do karty dolaczone bylo dodatkowe zasilanie rozchadzace sie na 2 molexy ( http://lib.store.yahoo.net/lib/xoxide/mole...i-express-2.jpg ) no i dwa podlaczylem tylko nie wiem czy to dobrze bo nigdzie niepisalo

pomozcie bo karta nowa na gwarancji wiec jak cos bede reklamowal ;/

gra.JPG

stres.JPG

post-9861-1225827646_thumb.jpg

post-9861-1225827654_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Wygląda to na przegrzewający się rdzeń choć temperatura jest dość niska albo na uszkodzone kości pamięci. Radzę reklamować.

olszak
komentarz
komentarz

wygląda na kłopoty z rdzeniem, najśmieszniejsze jest ten napis "no errors" w ati toolu :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.