x-kom hosting

Grafika do gier do 500zl

Arensis
utworzono
utworzono

Witam. Otóż dzisiaj zepsuła mi się moja dotychczasowa karta graficzna (Radeon X700) i zamierzam jak najszybciej kupić nową kartę. Potrzebuję takiej z przedziału cenowego do 500 zł. Musi mieć Shadery 3.0 i dobrze radzić sobie z grami. Nie wiem jaką kupić. Mam płytę główną Asus P5VD2-MX, procek Intel Core 2 Duo E6300 (1.86 GHz jeden rdzeń ma), 1 Gb ram. Aha - bardzo mnie interesuje jak dana karta poradziła sobie w 3D Marku itp. Bardzo proszę o pomoc.

konieczko
komentarz
komentarz

elo ^^,

no to mogę Ci zaproponować grafike od ATI

ATI HD 4850 -----> http://www.allegro.pl/item470992737_palit_..._box_gw_fv.html

3dmark :

3D MARK 2003 - 42202

3D MARK 2005 - 19092

3D MARK 2006 - 12388

pzdr

Arensis
komentarz
komentarz

Tak sobie jednak myślę, że wolałbym tańszą, w okolicach do 300 zł, bo nie wiem czy jest sens płacić pół tysiaka lub więcej tylko po to żeby crysis poszedł, i tak nie gram aż tyle. A w okolicach 300 zł są jakieś ciekawe karty? Nie muszą być super, 256 mb żeby miała, SHadery mogą być 2.0, ale jest może jakaś karta do 300 zł z SM 3.0 ?? Proszę o pomoc.

falcon1984
komentarz
komentarz

Powinna ci wystarczyć GF 9600GT za około 300-350zł albo GF 8800GT/9800GT za około 400zł

Arensis
komentarz
komentarz

Ostatnie pytanie - jak uważacie - lepiej kupić np. GF 9600 GT za 300 czy Radeona 4850 HD za 500 zl - co się bardziej opłaca? W stosunku jakość / cena?

Aha - czy jak moja poprzednia karta była DDR2 to czy będę mógł wsadzić do tej samej płyty głownej jakąś kartę DDR3?

Gość
komentarz
komentarz

Bierz radzia. Możesz wsadzić spokojnie :P DDR2 to rodzaj pamięci, im szybsza tym lepsza i tym się nie przejmuj :)

Gość
komentarz
komentarz

Według mnie lepiej wsiąść Radeona HD 4850 :D

borysek
komentarz
komentarz

proponuję kupić tą kartę

http://www.apollo.pl/store/show_detail/48081

9800GT sporo lepsza od 9600GT i nawet tańsza od tego zoltaca

Arensis
komentarz
komentarz

A jaka karta ma najbardziej zbliżone osiągi do mojej starej karty , czyli do radeona x700?

Lipton
komentarz
komentarz

Radeon X700 to już bardzo przestarzała karta, 9600GT jest kilkukrotnie szybsza. Podobne osiągi ma Geforce 6600 nie GT !.

Arensis
komentarz
komentarz

Tak, ja wiem ,że przestarzała, ale nie potrzebuje jakiejś dużo lepszej, chce szybko kupić podobną.

Po prostu chcę szybko kupić kartę niedrogą, bo nie mam narazie zbyt wielu funduszy, rozumiesz?

Ale nie gorszą od Radeona x700

I niedrogą

Arensis
komentarz
komentarz

OK dzięki ale jednak moja mi wystarczała <Wiedzmin na srednich 800 x 600 dzialal spoko, na minimalnych 1024 x 768 bez zacinki> . Dlatego chciałbym kartę tanią i zbliżoną do mojej. Lepszą kupię jak będę przy kasie, teraz zbytnio nie mam.

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz tą:

http://www.allegro.pl/item474879976_gainwa..._gwarancja.html

Słabszej nie opłaca się brać :)

Jest i tak znacznie wydajniejsza od twojej. Napisz jeszcze jaki masz zasilacz.

Arensis
komentarz
komentarz

Oo chyba ją kupię. Ma shadery 3.0? 256Mb?

Zasilacz MODE-Com 350 W

Lipton
komentarz
komentarz

Oczywiście :)

Napisz jeszcze jaki posiadasz zasilacz.

gostek
komentarz
komentarz

Ale feel, czy zwykly?

Lipton
komentarz
komentarz

Oczywiście :)

Napisz jeszcze jaki posiadasz zasilacz.

Arensis
komentarz
komentarz

FEEL a to chyba gorzej...

Lipton
komentarz
komentarz

Zdecydowanie gorzej, przy kupnie tej karty będziesz musiał zmienić zasilacz, przynajmniej na Modecom MC !! 350W, który kosztuje 90 zł.

Arensis
komentarz
komentarz

Dlaczego? Co się stanie jak nie wymienię?

gostek
komentarz
komentarz

Najprosciej mowiac moze byc BOOM!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.