x-kom hosting

Problem z dyskiem

diablo114
utworzono
utworzono

mam dysk 1 tetra .Mój problem jest taki ,że dysk diałał normalnie ale raptownie cos zaczeło się psuć wyskakiwały błędy o zrzucaniu pamięci fizycznej .Spróbowałem przeinstalować windowsa i zainstalowałem nowego i dysk nie może go wczytac. wyskakuje okienko wgrywania windowsa , raptownie obraz znika i nic nie można zrobić. resetuje kompa i w biosie już dysku nie widzi.Wyłącze i włącze kompa i znów widzi dysk , ale zawiesz się w tym samym momencie . Próowałem zainstalować nowego windowsa to nie może czytać dysku bo znów się zawiesza. Prosze o szybką pomoc!!!!! Z góry dzięki

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj uratować dysk hdd regenerator, możliwe że masz bad sectory

diablo114
komentarz
komentarz

tylko nie wiem jak bo nie moge wejsc na dysk?

dar55
komentarz
komentarz

chodziło o bootowalną płytkę z hddregeneratorem

możesz spróbować też seatools for dos

tofik177
komentarz
komentarz

Nie chche straszyc ale z nowymi dyskami sata2 o duzych pojemnosciach sa czasem spore problemy. Ja po zakupie 500gb seagate mialem podobny problem juz po tygodniu dysk poszedł do wymiany, Kumpel miał podobnie po kilku tygodniach wywaliło mu bady i dysk poszedł do reklamacji..

Gość
komentarz
komentarz

moze to zabrzmi dziwnie ale... kreciles procka? :D ja mialem podobny problem. dysk nie odpalal przez zasilacz. skrecilem procka ponownie do 100%, odpalil. jest jeszcze jedna mozliwosc. jakie masz ustawienia bootowania w biosie?

diablo114
komentarz
komentarz

nie kręcilem procka ogólnie zostawilem bios w spokoju.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.