x-kom hosting

wymiana 3600+ na 6400+

krasnal2008
utworzono
utworzono

Witam

Chciałbym wymienić procka z Athlona x2 3600+ na 6400+ ale gdzieś coś wyczytałem nie wiem czy to prawda ale wolę mnieć pewność niż potem problemy z reklamacjami. chodzi o to że słyszałem że żeby wsadzić taki procesor płyta musi wspierać jakieś zasilanie 125W czy coś. Płytę mam Gigabyte M55-S3

aha jeszcze jedno żeby nie spamować czy jak procesor (nie 6400+) jest na socket AM2+ to na AM2 (nie plus) będzie działał?

kozman
komentarz
komentarz

Kup 5000BE lub 5400BE. Nie warto brać niczego mocniejszego.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Aha ale dlaczego nie warto? I BE to znaczy Box Edition czy Black Edition?

borysek
komentarz
komentarz

black edition najlepiej brać 5400+ i dobry cooler i kręcić

krasnal2008
komentarz
komentarz

Dobry cooler to znaczy jaki żeby go na maxa podkręcić i żeby nie był za drogi

krasnal2008
komentarz
komentarz

Dzięki. Chyba go zamawiam, ale jeszcze jedno pytanie (wiem że pewnie głupie, ale jeśli chodzi o hardware to się dopiero uczę a z takimi rzeczami wole nie eksperymentować) mianowicie na aukcji tego coolera jest napisane, że podłącza się go za pomocą 3-pinowej wtyczki a cpu_fan (przynajmnie u mnie) ma złącze 4-pinowe. To mam to tam podłączyć czy może do sys-fan lub pwr-fan?

Duban
komentarz
komentarz

Możesz normalnie na cpu_fan. Jak popatrzysz bliżej to aobaczysz, że da radę ;)

Pozdro.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Ok dzięki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.