x-kom hosting

Grafika do ok. 400zł

zdk_qwerty
utworzono
utworzono

witam zastanawiam się nad zakupem karty graficznej ale nie wiem co wybrac, cenowo tak do 400zł. Składam kompa znajomemu i takie przedziały cenowe mi postawił. Osobiście mam radka4850hd i gdybym tylko mial budżet na nią bym mu ją wstawił ale za 400zł jej nie kupie.. i teraz pytanie co innego ? Dodam że chce on czasem podłączyc pod kompa tv32cale, wyjsciem hdmi. Co lepiej GeForca czy Radka ? moze 3850, jak u niego z wydajnoscia.. prosze o pomoc. pzdr

Lipton
komentarz
komentarz

Jaki twój kolega posiada sprzęt ?

Przede wszystkim chodzi mi o zasilacz i procesor :)

Jeśli mógłby dołożyć to niech bierze tą:

http://www.allegro.pl/item474383748_palit_...ddr3_1_1ns.html

borysek
komentarz
komentarz

w cenie do 400zł najlepszy będzie 9800GT do kupienia na apollo.pl za 405zł od twintecha ale ogólnie do podłączenia kompa pod tv lepiej kupić jakiegoś radka, niebawem powinien pojawić się HD4830 w cenie właśnie około 400zł myślę że w tej cenie będzie świetny

zdk_qwerty
komentarz
komentarz

właśnie zdecyduję się chyba na msi 9600gt, a sprzęt to jeszcze narazie wcale nie ma bo właśnie ja mu składam co do procka i zasilacza, włoże mu e5200 i chiefteca 450w

borysek
komentarz
komentarz

radzę jednak brać 9800GT można go kupić w cenie około 400zł i jest sporo lepszą kartą od 9600GT

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.