x-kom hosting

GeForce PX 6600 TD 256MB

goslaw
utworzono
utworzono

cześć , kwestia jest taka że męczy mnie od samego początku szybkość i możliwości w grach mojego komputera więc postanowiłem coś z tym faktem zrobić. zanim przejdę do rzeczy opisze go pokrótce

PŁYTA- GIGABYTE GA-81945GM

PROCEK-PENTIUM 4 , 3GHz , 2MB CACHE

GRAFA -WINFAST GEFORCE PX6600TD 256MB

RAM 512 goodram i 1gb pq1

Pragnę podkręcić grafikę, wyczytałem na forach że jest to świetna karta do oc ponieważ z 300/500 wyciągnęli z niej 580/700.Ponieważ program easy tune ma zablokowane opcje oc pozostała mi tylko opcja w finfox 2.

i...

ja sie na tym po prostu nie znam, mam cztery suwaki , dwa od 2d i dwa od 3d (mogę zmienić graphic clock i memory clock)

jestem juz po pierwszej próbie i zwiększałem wszystko o 50hz co zakończyło się zawieszeniem xpeka i pewnie niewiele brakowało do uszkodzenia karty, ale skoro chodzi dalej to chyba jest ok

i tu pytanie do Was jak mam sterowac tymi suwakami , w jakiej kolejności i co ile je przesuwać zęby uzyskać powyższe parametry

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc.

Mag Magik
komentarz
komentarz

wygodniej byłoby z Rivatuner. Suwaki przesuwaj o powiedzny 10hz aż do utraty stabilności.

Sprawdzaj przy tym jak będzie się komputer zachowywał przy obciążeniu np. jakąś grą.

tutaj masz instrukcję do Rivatuner:

http://forum.purepc.pl/Nvidia-f53/Riva-Tun...aq-t237129.html

a tutaj sam program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...;RivaTuner+2.08

goslaw
komentarz
komentarz

cos mi sie wiesza ta riva tuner

nie wiem czemu a co do strony z instrukcja to opisane jest tam co mozna zroobic a nie co ja powinienem.

zaznaczam ze sie na tym nie znam wiec nie wiem co powinienem a co nie, wynikiem tego jest to ze gry wlaczylem sobie na malym oknie, czego wcale nie chcialem a przez to ze sie riva wiesza musialem przeistaowac stery od grafy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.