x-kom hosting

PALIT 8600GT SONIC+ - Czarny ekran przy starcie

zielu41
utworzono
utworzono (edytowane)

kupiłem Palita 8600GT SONIC+, podłączam, a tam piski z głośnika systemowego (jeden długi-dwa krótkie) sprawdzałem na 2 innych komputerach i nic dopiero w sklepie odpaliła za pierwszym razem. zaniosłem do domu, a tu znowu nie działa i tylko te piski z głośnika. Płyta GA-s57SLI-S4, GOODRAM 2x1GB 800Mhz, HDD CAVIAR160GB, AMD 3800+ AM2, 400W. Czy karta może nie działać przez jeden z wymienionych podzespołów?

n31T
komentarz
komentarz

1 długi 2 krótkie to oznaka błędu karty graficznej. Podpinałeś jakąś inną pod ten konfig ?

Lipton
komentarz
komentarz

Spróbuj wyjąć jedną kość ramu, może ona jest przyczyną niedziałania komputera.

zielu41
komentarz
komentarz
1 długi 2 krótkie to oznaka błędu karty graficznej. Podpinałeś jakąś inną pod ten konfig ?

GIGABYTE 7300 GT, bez problemu, wpinałem apacer 2x512Mb 667 Mhz, dalej czarny ekran i te same odgłosy, z płytami pod Intela karta działa

Lipton
komentarz
komentarz

Hmm dziwna sprawa, nie mam pomysłów. Powinna działać :D

zielu41
komentarz
komentarz
GIGABYTE 7300 GT, bez problemu, wpinałem apacer 2x512Mb 667 Mhz, dalej czarny ekran i te same odgłosy, z płytami pod Intela karta działa

dla mnie jest to też bardzo dziwna sprawa, nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką sytuacją, byłem przekonany że na tym zestawie co przedstawiałem na poczatku ta karta powinna działać bez problemu.

Hmm dziwna sprawa, nie mam pomysłów. Powinna działać :D

czy ma ktoś jeszcze jakieś sugestie?

slawekz1
komentarz
komentarz

Mam taki sam problem. Czy to może być wina płyty głównej?

wolniak
komentarz
komentarz

wyjmij procka, zrob reset biosu i zobacz czy cos da

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.