x-kom hosting

problem z 3ds max 9

Maro83mw
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem z instalacją programu 3ds max 9, a mianowicie podczas próby zainstalowania pojawia się komunikat o zaistniałym problemie z aplikacją NDP20_KB918842-X86.exe i nie mam pojęcia o co chodzi więc proszę o pomoc.

Dane o komputerze:

Płyta: GA-MA69G-S3H (grafika na płycie)

Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+

Pamięć: 1 GB

System: Windows XP Profesional SP2

Dodam że na drugim komputerze również z takim samym systemem ale z gorszymi parametrami komputera instalacja przebiegła bez problemów i program działa.

Poniżej screen z raportu o błędzie.

na_forum.bmp

na_forum.bmp

tazman
komentarz
komentarz

Radzę ściągnąć po raz kolejny aplikację triala i zainstalować ponownie, albo spróbować z konta admina

Maro83mw
komentarz
komentarz
Radzę ściągnąć po raz kolejny aplikację triala i zainstalować ponownie, albo spróbować z konta admina

Jak już pisałem problem nie leży po stronie programu bo na innym komputerze instalacja przebiegła bez problemów więc ponowne ściąganie triala nic nie pomoże, z konta admina tez próbowałem i również pojawił się ten sam problem.

Zastanawiam się czy może problem nie leży po stronie karty graficznej, która jest zintegrowana na płycie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.