x-kom hosting

microsoft word

hnaciu
utworzono
utworzono

http://i35.tinypic.com/2a760zk.jpg

jak zrobic zeby odleglosc miedzy wersami ozn. strzalkami byla mniejsza?

dar55
komentarz
komentarz

format/akapit/ odstępy między wierszami -> i se ustawiasz jaki chcesz

Ryco
komentarz
komentarz

Przechodzisz w zakładkę NARZĘDZIA GLÓWNE, zaznaczasz ten tekst i wybierasz word.JPG

Usuwasz odstęp przed akapitem/po akapicie i potem będziesz miał normalnie już. :)

post-18472-1225745208_thumb.jpg

hnaciu
komentarz
komentarz

http://i35.tinypic.com/wvrg2g.jpg jak zrobic tak zeby narzedzia i reszta zakladek byla caly czas widoczna bo one pojawiaja sie tylko wtedy gdy na nie naciskam a gdy odjezdzam myszka to juz znikaja

pablo1912
komentarz
komentarz

Prawy Przycisk Myszy na pasku gdzie są nazwy wstąrzek > odznaczasz "Minimalizuj wstążkę".

Tak jak na załączonym obrazku.

office07.JPG

post-15443-1226078160_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Mam MS Office 2007, i te ostępy są duże że dużo miejsca wolnego podczas drukowania. No i nie mogę znaleźć tego co napisał dar55 i Ryco, próbowałem też sposobu pablo1912. I nic z tego. Pomóżcie :)

shifu_92
komentarz
komentarz

Wchodzisz w MS Word, , naciskasz na ten obrazek post-18472-1225745208.jpg, znajduje się on w narzędziach głównych obok znaku wyjustowania, następnie naciskasz opcje interlinii, tam znajduje się takie okienko interlinia zmieniasz pod tym na "pojedyncze", powinno śmigać przynajmniej u mnie działa :D

nitro07
komentarz
komentarz

zaznacz tekst, kliknij prawym klawiszem myszki --> akapit -->interlinia --> pojedyncze

pablo1912
komentarz
komentarz

Spróbuj jeszcz tego:

Zaznacz tekst który chcesz zformatować. W Stylach (na zakładce Narzędzia główne) kliknij styl "Bez odstępów" - na rys. zaznaczony w czerwonym kółku.

aaa.JPG

post-15443-1226265725_thumb.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.