x-kom hosting

komputer się nie wyłącza.

sarius
utworzono
utworzono

A po odznaczeniu "uruchamiaj ponownie w razie awarii" jest ten błąd. Wie ktoś czego to dotyczy?

DSC00279.JPG

post-25106-1225734468_thumb.jpg

Lipton
komentarz
komentarz

Też takie coś miałem, u mnie był to problem ze sterownikiem, spróbuj wejść w tryb awaryjny i przeinstalować Catalysta :)

sarius
komentarz
komentarz
Też takie coś miałem, u mnie był to problem ze sterownikiem, spróbuj wejść w tryb awaryjny i przeinstalować Catalysta :)

Stary już przed formatem czyściłem stery specjlanym progsem w trybie awaryjnym, ale nie moge zaisntalować nowego catalysta. Wywala bledy ze jest niekompatybilny z moim sprzetem... nie kminie tego ;/

Lipton
komentarz
komentarz

Słyszałem, że z tym HD3650 są duże problemy, był nawet temat o specjalnych sterach dla niego. Pokombinuj jeszcze ze sterami Omegi.

tazman
komentarz
komentarz

Spróbuj wejść w tryb awaryjny i przywróć system za pomocą konsoli przywracania

sarius
komentarz
komentarz
Spróbuj wejść w tryb awaryjny i przywróć system za pomocą konsoli przywracania

Formata juz robilem i nie pomogl.

Tak sie konczy proba instalacji catalystow nowszych niz 8.475, bo tylke ten sie instaluje normalnie.bez_tytuĹu.JPG

post-25106-1225747762_thumb.jpg

Lipton
komentarz
komentarz

Próbowałeś sterów Omegi ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.