x-kom hosting

Format .thm

ufo20
utworzono
utworzono

Jak odtworzyć plik z rozszerzeniem .thm na komórce?

Psycholandia
komentarz
komentarz
ufo20
komentarz
komentarz

Wiele mi to nie mówi ;/ Możesz mi podpowiedzieć co dokładnie po kolei zrobić?

Psycholandia
komentarz
komentarz

Zależy co Ci utworzyło takie plik, może to być filmik, zdjęcie. Dlatego podaj nazwę całą i skąd on jest? Na dole masz poszczególne nazwy i można dopasować program, którym go otworzysz.

ufo20
komentarz
komentarz

Juventus.thm

To są jakieś motywy - do końca nie jestem pewien jakie, może jakieś animacje itd

Psycholandia
komentarz
komentarz

To jest motyw do Sony Ericsson'a, który najprawdopodobniej otworzy się tylko na telefonie.

ufo20
komentarz
komentarz

Tak tak wiadome... Mam to na telefonie ale się nie otwiera... Podobnie z plikiem .jar mam ich pełno i żaden się nie otwiera ;/

Psycholandia
komentarz
komentarz

Być może nie są to pliki, które otwiera Twój telefon, są przeznaczone do jakiegoś innego modelu.

Pajdek
komentarz
komentarz

A jaki masz tel ??

piku
komentarz
komentarz

Nawet wśród modeli jednej marki są róznice w theme'ach - np. skórki do SE K550i nie otworzę na swoim W880i. Musisz sprawdzać czy dany theme będzie pasował do Twojego telefonu.

Temat można przenieść do działu z komórkami ;]

Gość
komentarz
komentarz
Podobnie z plikiem .jar mam ich pełno i żaden się nie otwiera ;/

Ponieważ twoja komórka ma blokadę na dawanie gier :)

Wiem bo takie formaty gier daję na e250 i omijam zabezpieczenia w komórce :)

Theme się msciąga do danego modelu.

Przykład: Na SE w200i ten theme nie otworzy nawet na w510i :)

Jeśli chcesz theme na swoją komórkę to wejdź na:>>>ZEDGE<<< i na górze po prawej klikasz Select phone i tam wybierasz komę i stronka dobiera ci motywy na kome :)

Gość
komentarz
komentarz

Motyw musi mieć taką samom rozdzielczość, np. motyw z w200i (który ma rozd. 120x160), nie ruszy na np. K750i (on ma 176x220). Taka jest prawda :)

  • 1 miesiąc później...
adrian0001
komentarz
komentarz

Format .thm jest formatem motywu albo jakiegoś tematu do zmiany wyglądu menu głównego telefonu

//10% za odkop

//Sonido

Gość
komentarz
komentarz

Ja tam se ściągam thm z BearShare i do tej pory na każdym Sony Ericssonie chodzą.

//czytaj wyżej

//Sonido

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.