x-kom hosting

Atholn XP, Który lepszy?

kuba-ce
komentarz
komentarz

Barton oczywiście ;) ma więcej cache L2

Walkman
komentarz
komentarz

i na szynie 333 :P

Gość
komentarz
komentarz

Barton jest lepszy ale Twoja płyta główna musi obsługiwać taki procesor.

Kamix
komentarz
komentarz

Jeżeli masz tą ESC K7S5A to z tego co mi wiadomo ta MoBo obsługuje max 2000+.

hari
komentarz
komentarz

To płyte też dokupie jak bedzie taka potrzeba ;) Jaką płytę pod tego bartona proponujecie??

Gość
komentarz
komentarz

A jest sens? Nie lepiej już kupić coś z PCI-E i DDR2? Szkoda kasy na ładowanie jej w takie starocie.

hari
komentarz
komentarz

chce zrobić ten kompter hobbistycznie dlatego sie pytam wiec prosze o odpowiedź jaką płtyę najlepiej kupić ;)

Gość
komentarz
komentarz

Jak lubisz hobbystycznie wydawać niepotrzebnie kasę, to szukaj płyt głównych na chipsecie Nforce 400

Adrian1529
komentarz
komentarz

Najlepiej zrobisz Jak trochę poczekasz(Do swiąt i sobie na gwiazdkę zrób prezent)

Złóż Nowego kompa nie musi być nic specialnego ta tańszych podzespołach i lepiej na tym wyjdziesz niż pchać kasę w starocia:)

Pozdrawiam

hari
komentarz
komentarz

Co mi proponujecie w takim razie? Mówicie DDR2 i PCI-E więc proszę o jakieś konkrety

aXE
komentarz
komentarz

To teraz chcesz dalej starocia , czy już chcesz jakiegoś nowszego ?

rafalluz
komentarz
komentarz

Przede wszystkim podaj budżet i ew. do czego ten komp byłby stosowany (gry, biuro, coś innego).

hari
komentarz
komentarz

No właśnie miałem 200 zyla żeby komp mógł działa (czyli wymiana proca i płyty) Kupiłem AMD Athlon64 +3200 i MSI 7010 oraz 1 GB DDR ram.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.