x-kom hosting

HD3650 i HD2600

okocz
utworzono
utworzono

Chciałbym zmodernizować trochę komputer, chodzi głównie o kartę grafiki. Czy da się podłączyć do mojego komputera HD3650 lub HD2900 i czy odczuje między nimi jakąś wyraźną różnicę? Mam:

Intel Pentium 4, 2400 MHz

MSI 845PE Max/Neo

2048 MB (PC2700 DDR SDRAM)

NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Zasilacz do wyboru TakeMe 350W lub Linkworld 300W (wiem, trzeba by było wymienić :/ może Powertec LC420?)

Wiem że zaraz powiecie uzbieraj na nowy, ale to raczej odpada... wydaje mi się że z tej maszynki jeszcze coś da się wycisnąć :) W grach nie chodzi mi o jakieś fajerwerki. byle by gry na minimalnych ruszyły :)

Gość
komentarz
komentarz

Ja na twoim miejscu powoli zaczął inwestować w nowy sprzęt... W prehistorię IMO nie warto inwestować... sam się borykam już dość długo i żałuje bo mojego kompa z E6300 i zamieniłem na kompa z CPU AMD (Athlon 64 FX-57), ale bynajmniej OC porządne :)

okocz
komentarz
komentarz

Za cenę Palit XpertVision Radeon X800GTO mogę mieć np ASUS HD2600Pro 512MB DDR2 AGP czy nie będzie to korzystniejszy zakup?

A może ATI RADEON X1650 PRO lub Sapphire Radeon X1650 PRO 512MB DDR2??

A jeśli o zasilacz chodzi to co sadzicie o MODE COM 400W FEEL-III??

Od razu powiem że mam 300 zł na te części a kompa za to nie kupie. No i decydującym składnikiem jest fakt że kupujemy już w mojej rodzinie jeden nowy komputer więc kasy na drugi(mój niestety) będzie raczej brak :/

Lipton
komentarz
komentarz

http://www.allegro.pl/item472630614_ati_ra...phire_gwar.html

Kartę brałbym od razu, niesamowita oferta :D

+

Ten Modecom co podał Weacky. Choć ja bym zostawił tego Feela, bo Feel III nie jest aż takim złym zasilaczem i raczej by pociągnął kartę pokroju 7300GT DDR3. Procesor będziesz musiał podkręcić do 2.8Ghz.

okocz
komentarz
komentarz

Znalazłem HD2900 w podobnej cenie,

Myśle czy nie licytować GeForce 7600GS Sonic

Jeśli znacie dobre zasilacze do 100 zł to możecie podać.

A ten procek to starczy zwiększyć taktowanie (to w końcu tylko 16%), czy zwiększać napięcie?

Walkman
komentarz
komentarz

jakbyś wrzucił hd 2900 to byś odczuł różnice , że komp sie pali bo ona chce 500w minimum na zasiłce (firmowe) , ja bym do tego kompa nie wrzucał lepszej karty niż 6600gt/7300gt ddr3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.