x-kom hosting

jaki procesor pod ta plyte- Gigabyte P35-DS3R

krystianek02
utworzono
utworzono

Gigabyte P35-DS3R -kupilem ta plyte i chcialbym pod nia procesor oraz pamieci i chlodzenie-do podkrecania -nie wiem czy warto wziasc E7200 czy bedzie lepiej E 8200

-moja karta graficzna bedzie radeon hd 4850

landro
komentarz
komentarz
Gigabyte P35-DS3R -kupilem ta plyte i chcialbym pod nia procesor oraz pamieci i chlodzenie-do podkrecania -nie wiem czy warto wziasc E7200 czy bedzie lepiej E 8200

-moja karta graficzna bedzie radeon hd 4850

oczywiście 7200, latwo się podkręca, wystarczy tylko zmienić mnożnik, przy minimalnym zwiększeniu napięcia rdzenia można osiągnąć 4 GHz, przy umiarkowanym wzroście temperatury; w stresie ok. 70 st. C. przy normalnym obciążeniu w granicach 45 st.C. iI oczywiście jest znacznie tańszy.

krystianek02
komentarz
komentarz
oczywiście 7200, latwo się podkręca, wystarczy tylko zmienić mnożnik, przy minimalnym zwiększeniu napięcia rdzenia można osiągnąć 4 GHz, przy umiarkowanym wzroście temperatury; w stresie ok. 70 st. C. przy normalnym obciążeniu w granicach 45 st.C. iI oczywiście jest znacznie tańszy.

ok to wezme E 7200 ale jak mozesz doradz mi jeszcze pamieci oraz chlodzenie

Gość
komentarz
komentarz
oczywiście 7200, latwo się podkręca, wystarczy tylko zmienić mnożnik, przy minimalnym zwiększeniu napięcia rdzenia można osiągnąć 4 GHz, przy umiarkowanym wzroście temperatury; w stresie ok. 70 st. C. przy normalnym obciążeniu w granicach 45 st.C. iI oczywiście jest znacznie tańszy.

:lol:

Jasne że E8200, więcej cache, większe fsb i lepsze OC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.