x-kom hosting

Pinnacle 11 Problem z Odczytem Materiału

giantac
utworzono
utworzono

Witam

Intensywnie od kilku dni , staram się "wrzucić" pliki filmowe do mojego Pinnacle .. próbowałem już prawie wszystkiego

zastrzegam , że nie jest to wersja zarejestrowana , i nie mam takowej możliwośći w bliskiej przyszłosći ze względu na brak funduszy , więc opcja zainstalowania sterowników ze strony odpada a więc do rzeczy .

mój Pinnacle odczytuje pliki Avi , Wmv , Mpeg2 , Real Media ,

najbardziej interesuje mnie format bezstratny Avi .

Posiadam pliki w formacie "MOD" rzadko spotykanym , w takim formacie pliki zapisuje kamera kolegi "JVC" ( dołączonej cd do kamery brak)

pliki przekonwertował mi kolega na swoim zarejestr. Pinnacle na format AVI niestety avi ukrywa w sobie również inne kodeki , ich kodekiem jest jakiś DIVX

wykryte Gspotem , czy jest jakiś sposób ponownego przeformatowania plików jakimś innym sterownikiem na AVI bez ukrytego "Divx" ?

chyba , że jest jakaś możliwość wrzucenia kodeków divx do programu wtedy mój problem bedzie rozwiazany :)

tazman
komentarz
komentarz

Jeśłi jest to pirat to sobie sam odpowiedz......

Ale rozumiem że to wersja trial????????????

Proponuje prze konwertować pliki

giantac
komentarz
komentarz

przekonwertować ? jakim programem ? aby Pinnacle go odczytał , tak trial..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.