x-kom hosting

Jaka karta graficzna? Niedrogo

CristalPol
utworzono
utworzono

Witam mam problem bo już od dawna jadę na zintegrowanej karcie Geforce 6150SE i choć mam jej przydzielone 256MB to nie widzę różnicy w grach. I mam do was pytanie abyście mi doradzili jaką karte graficzną powinienem kupić... nie jestem jakimś tam wielkim fanem gier ale od czasu do czasu mam chęć zagrać w jakąś nowszą grę tak aby mi działała przynajmniej na średnich detalach.

I oto pytanie do was jaką karte byście mi doradzili w granicach do 250 zł ale żeby tej kwoty już nie przekraczała bo i tak początkowo chciałem karte do 200zł.

Jestem n00bem w tych sprawach więc pytam sie fachowców jaką karte byście mi doradzili.

Proszę o komentarze i ODP

Ps. Dodam że początkowo myślałem o Gainward GeForce 9500 GT 512MB/128bit ale wole sie was zapytać o zdanie

DODAM:

Typ procesora - DualCore AMD Athlon 64 X2, 2300 MHz (10.5 x 219) 4400+

Nazwa płyty głównej - ASRock ALiveNF6G-VSTA (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 1 HDMR, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej - nVIDIA nForce 6100-430, AMD Hammer

Pamięć fizyczna - 1792 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

kozman
komentarz
komentarz

Dołóż troszkę do radka 4670/3850 lub gf 9600gso.

Sądze że byłoby to najlepsze rozwiązanie.

9500gt jest słabą kartą.

CristalPol
komentarz
komentarz

a mógłbyś mi podać linki do tych kart i jakie są ich ceny xD

Akahan
komentarz
komentarz

Nie bierz tego starego 8800GTS już 9600GT sporo szybszy, a i podaj markę i moc zasilacza...

CristalPol
komentarz
komentarz

Gigabajt 350 W

kozman
komentarz
komentarz

no to wymień zasilacz na markowe 400w i kup gf 8600gt palit sonic.

to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie

Akahan
komentarz
komentarz

Przecież Gigabyte nie produkuje złych zasilaczy... Powinien utrzymać tego 8600GT Sonica... Z drugiej strony, ja dobrą kartę graficzną może być te 350W za mało.

kozman
komentarz
komentarz

Jak utrzyma 8600 to utrzyma 4670 :P

Bierz radka 4670 jak możesz dołożyć.

Ale gigabajt to nie gigabyte chyba.. i to należy chyba do noname..

Akahan
komentarz
komentarz

Aa bo ja myślałem, że on tak Gigabajt napisał, i myślał o Gigabyte, skoro to Gigabajt no to do wymiany, Megabajt, ale Gigabajt to już podszywanie :D

kozman
komentarz
komentarz
ale Gigabajt to już podszywanie biggrin.gif

Dokładnie.. na allegro pełno tego typu wynalazków i idzie się nadziać :P

Bierz chiefteca 400 lub modecoma MC i GF86000GT

Akahan
komentarz
komentarz

Ten Zotac może być, ale najpierw zmień ten zasilacz, bo i kompa szkoda.

kozman
komentarz
komentarz

ta 2600xt na ddr4 jest przereklamowana. ddr3 praktycznie ma taką samą wydajność

bierz co tańsze.

Ja mam 2600xt pasywną od His'a i nie narzekam, choć chciałbym wymienić na coś szybszego.

Akahan
komentarz
komentarz
ta 2600xt na ddr4 jest przereklamowana

Bo DDR4 to niewypał w 3870 też się nie sprawdziło.

CristalPol
komentarz
komentarz

dobra panowie dzięki za pomoc więc ostatecznie proszę o napisanie jaką kartę powinienem wybrać i jutro będę ją zamawiać albo kupie u siebie w mieście...

Akahan
komentarz
komentarz

Bez zmiany zasilacza nic nie kupuj...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.