x-kom hosting

E51 vs SPV M3100

zarek
utworzono
utworzono

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych telefonów. Który waszym zdaniem jest lepszy?

n31T
komentarz
komentarz

m3100 (a właściwie htc tytn) to już dosyć stary telefon z gorszymi parametrami. Osobiście skłaniałbym się ku e51 lub dozbierał na htc tytn II / diamond.

zarek
komentarz
komentarz

Mam do przeznaczenia 600zł a tytn II kosztuje ponad 1000zł i więcej ;)

Czyli M3100 jest starym telefonem? Z tego co wyczytałem to parametry ma całkiem niezłe...

n31T
komentarz
komentarz

Aha jeszcze jedno, o ile dobrze mi się wydaje to ten tytn ma wm 5. Miałem go przez krótki okres czasu i do buszowania po necie mi się podobał, lecz tracił w multimediach. Filmy miały słabą jakość, aparat lipa no i w ogóle kloc to jest.

zarek
komentarz
komentarz

Nie M3100 ma wm 6 ;)

A nie wiesz jak jest z aparatem u E51? Bo chyba tez ma 2 mega piksele....

n31T
komentarz
komentarz

e51 jak dla mnie to taki zwyczajny telefon. Jak zależy Ci na multimediach i dobrym aparacie, bierz n95. Zaraz pewnie mnie tu zje połowa forum że to "niby" gówno, lecz podczas jego użytkowania natknąłem się tylko na 2 wady : lekkie luzy na sliderze oraz mała dostępna ilość ramu, a za 600-650zł wyrwiesz spokojnie na allegro.

Gość
komentarz
komentarz
A nie wiesz jak jest z aparatem u E51? Bo chyba tez ma 2 mega piksele....

Aparat ogólnie kiepski i ma straszne zielone szumy, ale telefon sam w sobie jest bardzo fajny, polecam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.