x-kom hosting

9800 gtx+ czy hd 4850

BraYneX
utworzono
utworzono

co będzie wydajniejsze w grach geforce 9800 gtx+ czy sapphire hd 4850 TOXIC nie chodzi o cene tylko wydajnosc mam monitor 22` i gram w ropzdziałce 1280x1024

falcon1984
komentarz
komentarz

GTX+ będzie troszkę bardziej wydajny

BraYneX
komentarz
komentarz

a czy ten psyhx to dobra sprawa?

dodam ze mam intel pentium dual core e2140 1.6Ghz

falcon1984
komentarz
komentarz

Dobra, pomaga lepiej dokonywać obliczeń związanych z fizyką danej sceny

http://www.nvidia.pl/object/nvidia_physx_pl.html

http://pclab.pl/art19719.html

EDIT: tego proca musiałbyś podkręcić do #GHz żeby obsłużył Radeona HD 4850. A zatem proponuje jednak brać Radka HD4850 od Toxica i procka kręcić na 3GHz. GTX+ nie ma sensu bo procka ponad 3GHz możesz nie podkręcić

Lipton
komentarz
komentarz

Procesor trzeba będzie mocno podkręcić do 9800GTX+. Minimum 3.0Ghz, co na boxie może być problemem.

BraYneX
komentarz
komentarz

a czy mój procek da rade po podkręceniu do 3 ghz podałem wyzej

falcon1984
komentarz
komentarz

Na 3GHz to do Radka HD4850. Do GTX+ to jeszcze wyżej trzeba. Ja bym na twoim miejscu brał Radka

BraYneX
komentarz
komentarz

bo chce zeby mi na ultra high 1280x1024 far cry 2 chodził

Gość
komentarz
komentarz

bedzie ci chodził :P koega ma c2d 2.66 Ghz 2 ram geforce 8800gts i na ultra high smiga bez zacięcia.

falcon1984
komentarz
komentarz

FC2 to ma niskie wymagania i nawet na GF 8600GT chodzi płynnie na high

Lipton
komentarz
komentarz

Jeszcze nie grałem w FC2, ale jak zagram to na pewno napiszę jak się sprawuje na 8600GT :P

Nie wiem jak będzie zachowywał się przy 1.5Gb ramu.

Do tematu jeszcze:

Jaki posiadasz zasilacz ?

BraYneX
komentarz
komentarz

a chłopaki mam taki monitor benQ i to jest chyba 16:9 to jaka powinna byc ustawiona prawidłowa rozdzielczosc na pulpicie

mam ustawione 1600x1200 a jak ustawie 1680x1050 to obraz wydaje mi sie spłaszczony czy to jest złudzenie?

Lipton
komentarz
komentarz

Popraw link, bo wchodzi mi do strony głównej tej strony.

BraYneX
komentarz
komentarz

poprawiłem inną strone dałem

Lipton
komentarz
komentarz

Monitor 22 calowy panoramiczny, powinno być wszystko ok przy tej rozdzielczości. Najlepiej zrób zdjęcie jak to wygląda.

I powtarzam pytanie:

Jaki zasilacz ?

BraYneX
komentarz
komentarz

w pc jaki zasilacz? niewiem obudowa fever pewnie zasilacz fever wiem ze 400 W jaki kupic zasilacz do radka? pewnie mi sie tylko wydaje ze spłaszczone bo zawsze miałem ustawione 1280x1024 a teraz 1600x1200

falcon1984
komentarz
komentarz

Ojej, do Radeona HD4850 to musisz mieć markowe 450W a nie jakiś no-name zasilacz

Proponuje Chieftec GPS 450W lub z cichszych Corsair VX 450W

BraYneX
komentarz
komentarz

a bequiet są dobre?

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, wręcz bardzo dobre :)

BraYneX
komentarz
komentarz

jaki model bequiet do radka tylko z 2 kablami pci-e bo moze kiedys dokupie drógiego do cross fire

falcon1984
komentarz
komentarz

Wystarczy Be Quiet 450W najlepiej Dark Power ale Straight Power też może być jeśli nie masz tyle kasy

Drugiego przewodu PCI-E jak nie będzie mieć to do kart są oddawane przejściówki 2 molex --> 6-pin więc sobie drugie zasilanie w taki sposób podepniesz

BraYneX
komentarz
komentarz

a 450W pociągnie cross fire

ten był by dobry? Be Quiet

do tego z odpinanymi kablami :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Bardzo dobry zasilacz

Ale na CrossFire dwóch Radków HD4850 za słaby

W ogóle to odradzam CF, jak ci karta za 2 lata przestanie wystarczać to kupisz sobie nową, wydajniejszą zamiast pakować się w drugą taką samą, wtedy 2-letnia kartę która będzie już zabytkiem i będzie kosztować 80zł. Popatrz czy teraz byłby sens kupowania np. GF 7600GT żeby zrobić sobie SLI ? :D

BraYneX
komentarz
komentarz

masz racje ;) zreszta niewiem czy bym uzbierał na drógiego radka niewiem czy wogóle jednego kupie bo starsi nie maja zamiaru dawac mi kasy na kompa ale wysepie

najpierw mi pasuje zmienic zasilacz i 2 gb ramu kupic dopiero potem radka moze po swiętach toxic stanieje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.