x-kom hosting

Problem z zewnętrzym dyskiem twardym

pedrooo
utworzono
utworzono

Witam

Mam zewnętrzny dysk twardy, jest podłączony do kumputera przez USB. Gdy zgrywam sobie na niego instalki rożnych programow to po pewnym czasie ( po kilku włączaniach i wyłączaniach dysku) instalki przestają działać. Przy ich uruchamianiu wyskakuje błąd. Co robić ? :unsure:

Proszę o pomoc

pozdrawiam

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli odłączasz dysk to zawsze kliknij prawym przyciskiem myszy w moim komputerze, kliknij Wysuń i wtedy go odłącz. W przeciwnym wypadku mogą się dziać rzeczy takie jak tobie.

pedrooo
komentarz
komentarz
Jeśli odłączasz dysk to zawsze kliknij prawym przyciskiem myszy w moim komputerze, kliknij Wysuń i wtedy go odłącz. W przeciwnym wypadku mogą się dziać rzeczy takie jak tobie.

Ale ja nie mam tam opcji "wysuń". A w moj komputer mam go jako dysk twardy a nie jako dysk wymienny i wyświatla mi go tam kolo dysku C i D

n31T
komentarz
komentarz

To sformatuj go i zobacz wtedy czy błędy będą się powtarzać.

pedrooo
komentarz
komentarz

ok sprobuje, ale wątpie. Ale tylko instalki mi sie tak psują. mam gry w .iso i normalnie chodzą i filmy tez. ;/

  • 4 tygodnie później...
pedrooo
komentarz
komentarz

Nic to nie dało.

PROSZĘ O POMOC ! ;(

Uku
komentarz
komentarz

Mi sie wydaje, tak jak napisal kolega wyzej, przed odlaczeniem musisz wejsc w bezpieczne usuwanie sprzetu. Ja na swoim dysku tez tracilem dane przez proste odlaczanie go od komputera. Klikasz prawym na dysk i tam powinno byc, a jak nie to w prawym dolnym rogu mozesz miec taka ikonke zwiazana z usuwaniem sprzetu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.