x-kom hosting

Sterownik do dysku?

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Mam problemy z instalacją windowsa XP

Po skopiowaniu plików instalacyjnych i ponownym uruchomieniu kompa wyskakuje mi komunikat że nie można uruchomić z wybranego dysku startowego, z powodu sprzętowego błędu konfiguracji dysku, sprawdź dysk oraz ścieżkę.

Słyszałem że do dysków SATAII potrzeba jakiegoś sterownika(czy coś) jak ktoś coś o tym wie to proszę o informacje.

Jak istnieje jakiś taki sterownik to bardzo bym prosił o link do pobrania i informacje w jaki sposób go zainstalować?

Próbuje zainstalować Windows XP + Service Pack 2

Help!!

n31T
komentarz
komentarz

Tu masz instrukcję jak zintegrować sterowniki sata z dyskiem instalacyjnym windowsa : http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic.php?p=19469#19469, z tym że swoich sterowników sata szukaj na stronie producenta płyty głównej.

Gość
komentarz
komentarz

dzieki

przezytałem ale nie za bardzo wiem o co chodzi.......

ejay
komentarz
komentarz

Chyba będzie prościej jak zainstalujesz Vistę. Tam chyba nie ma takich problemów z tymi dyskami SATA.

JSF
komentarz
komentarz

Przestaw w BIOSie opcję Configure SATA as na [iDE]

Gość
komentarz
komentarz

i wtedy bez problemów zainstaluję???

n31T
komentarz
komentarz

Tak, ale jeśli miałeś już zainstalowany system na sata to go nie sformatujesz jak jesteś na ide. Jeżeli masz czysty to możesz zrobić to co napisał JSF.

Gość
komentarz
komentarz

Już miałem zainstalowany system na tym dysku...

I co mam zrobić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.