x-kom hosting

jaki dysk?

dastin
utworzono
utworzono

Witam chciałem sobie kupić dysk 750gb tylko nie wiem jaki bedzie najlepszy i tu moja proźba doradzcie mi jakiś dobry dysk... jak możecie...

kozman
komentarz
komentarz

Samsung 640 F1 Spinpoint. Bardzo dobry dysk, do niego możesz dorzucić jakiś jeżeli Ci mało :)

dastin
komentarz
komentarz

ja powruce do mojego pytania... bo jeszcze nie kupiłem czasu nie miałem i troche czytałem i chciałbym sie spytać który dysk jest lepszy 640 czy 750gb bo zdania są podzielone niektórzy narzekają na te 750... i nie wiem na co sie zdecydować...;/

Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem nie ma różnicy (no chyba że w pojemności) - Jak dla mnie :D

Mag Magik
komentarz
komentarz
a powruce do mojego pytania... bo jeszcze nie kupiłem czasu nie miałem i troche czytałem i chciałbym sie spytać który dysk jest lepszy 640 czy 750gb bo zdania są podzielone niektórzy narzekają na te 750... i nie wiem na co sie zdecydować...;/

w tym wypadku 640GB jest lepszy.

Sonido
komentarz
komentarz

Nie radzę. Po pierwsze np. Samsung 642JJ 640GB 16mb cache (2 talerze) będzie szybszy od wszystkich wymienionych, a po drugie cichszy. Nie wspominając już o 1TB, bo jak Ci się trafi 4-ro talerzowiec to o ciszy zapomnij.

Samsung F1 jest niesłyszalny w spoczynku i ten bym polecił.

snip91
komentarz
komentarz

To jest to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.