x-kom hosting

Dobór karty grafiki do 200 zl

slavo_utg
utworzono
utworzono

Witam otóż chciałbym zmienić sobie karte grafiki na lepsza to raz dwa ze wzgledu na nowy monitor 19" panorama z wyjsciem DVI-D ( bo jak puszczam film to mi sie robia kraty i nie ma płynnego przejscia), dotychczasowa karta to GF4 MX 400, dane sprzetu:

Nazwa płyty głównej: ECS P4VXASD2+

Typ procesora Intel Celeron, 2400 MHz (24 x 100)

Zasilacz: no name 350 W

Monitor: LG 19 " panorama, DVI-D, D-SUB, kontrast 8000:1, czas reakcji 5 ms

i prosiłbym o doradzenie jaka by najlepiej pasowała karta grafiki cena do 200 zl, zeby wszystko grało i huczało ładnie a jakby nie bylo do tej ceny to prosze podac cene tej karty możliwej. Z góry uprzejmie dziekuje:).

Piotr1312
komentarz
komentarz

Weź GeForce'a 7600GS na AGP.

Akahan
komentarz
komentarz

7600GS to Celerona 2,4GHz i 350W no name coś Cię chyba... Najlepiej zbierać na nowego kompa, takie jest moje zdanie...

Piotr1312
komentarz
komentarz

Wiadomo że najlepiej zbierać na nowego kompa, ale kiedy ktoś niema kasy to co ma zrobić? Ten procek nie będzie bardzo ograniczał 7600gs.

slavo_utg
komentarz
komentarz

panowie nie mam zamiaru kupwac nowego kompa, chodzi mi tu o komponent do starego kompa bo dysk nowy mam ramu 2 gb nowy monitor wiec nie interesuje mnie kupno nowego kompa:)

Lipton
komentarz
komentarz

Do twojego procesora najlepszym wyborem byłaby karta pokroju Geforca 6600 lub X700. Niestety trudno dostępne na allegro.

slavo_utg
komentarz
komentarz

aha i panowie jakiego producenta byscie doradzali i mam pytanie czy ktoras z tych kart by odpowiadała

http://sklep.vobis.pl/oferta/komponenty/ka...fiki/lista.aspx

i jeszcze jedno pytanki PCI-E a AGP czym to sie je i rozni ? bo troche laik jestm z tymi wejsciami ;)

Lipton
komentarz
komentarz

AGP

PCI-E

Wszystkie karty na tamtej stronie są kartami na PCI-E

slavo_utg
komentarz
komentarz

to lepiej na AGP czy na PCI-E ?

Piotr1312
komentarz
komentarz

Na twoją płytę główną wejdzie tylko karta AGP.

slavo_utg
komentarz
komentarz

aha i juz znam odpowiedz taka jaka oczekiwalem a jeszcze jedno jakiego producenta byscie polecali bo jestem zainteresowany gf 6600GT 256mb

Lipton
komentarz
komentarz

MSI, Gainward, Gigabyte- złote chłodzenie z wentylatorem.

slavo_utg
komentarz
komentarz

która karta teraz ?

http://www.proline.pl/sklep.php?g=Karty+graficzne

ktora byscie polecali pod AGP z tej stronki bo to sklep kolo mnie i czy FX lepszy jest od 6600 GT ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.