x-kom hosting

Palit 8800GT 512 MB ddr3 256bit

ssttiifflleerr
utworzono
utworzono

Witam!

Mam tą grafikę (wersja z zółtym/złotym chłodzeniem) i jest strasznie głośna. czy zawsze taka bedzie?? dostałem w pudełku również taki kabelek na 2pin... może temu jest taka głośna że nie jest on podłączony?? gdzie go trzeba podłączyć??

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj ja wyregulować programem RivaTuner ale nie wiem czy się da

Te żółte Pality są niestety bardzo głośne, trzeba było brać niebieski od Zalmana...

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, można i będzie bardzo cicho :)

ssttiifflleerr
komentarz
komentarz

hmm... a co z wydajnością?? ;) też będzie mozna podkręcać? i czy montując tamto chłodzenie nie stracę gwaancji? to jedno, a drugie, to wiesz może czy trudne jest w montażu? chyba że polecasz inne chłodzenie do tej grafy :D

czekam na odpowiedź :)

falcon1984
komentarz
komentarz

A więc tak.

Montaż jest dość łatwy. Oprócz Accelero S1 kup sobie wentylki Accelero Turbo Modules. Wydajność jest wtedy bardzo dobra, karta jest świetnie chłodzona, jest to jedno z najlepszych chłodzeń n rynku

Opcjonalnie można kupić Accelero Twin Turbo o podobnej wydajności.

Można wtedy wysoko kartę podkręcać. Jeśli na karcie nie masz naklejki to gwarancji nie stracisz, jakby co to montujesz z powrotem stare chłodzenie i oddajesz na gwarancję. Innego chłodzenia nie polecam bo te Accelero są najlepsze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.