x-kom hosting

Nowa grafika..

sobi92
utworzono
utworzono

Witam!

Mam zamiar zmienić sobie kartę graficznę, teraz mam 8600GT Gigabyte ale jest za słaba :P

Kwota do wydania 350zł.

Może coś z kategorii 9600GSO lub 9600GT głównie mam na oku coś takiego http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,55808/

I jeszcze pytanie czy zasilacz Chiefteca 450W mi wystarczy, cały zestaw:

Asus p5n-e 650i SLI

Intel Core 2 Duo e4300 bez kręcenia

2 Dyski twarde Seagate 500GB i Seagate 320GB

2GB Ramu Geil Dual Ultra CL4

Ati czy Nvidia to też dylemat :P

kozman
komentarz
komentarz

3850/70 lub 9600gso/gt ew. 4670 jeżeli masz słabszy zasilacz.

sobi92
komentarz
komentarz

Czytałem że 9600GSO Palita ma zbliżoną wydajność do 8800GT

falcon1984
komentarz
komentarz

Ja bym na twoim miejscu kupował 9800GT 512MB, za 400zł może gdzieś znajdziesz

sobi92
komentarz
komentarz

Cięzko będzie ja mam tylko 350 na wydanie i to naciągane 350zł :D

a ja w sprawie zasilacza czy jak kupię 9600gt to zasiłka jeszcze wytrzyma??

Krystian_
komentarz
komentarz

sobi a 8600 masz na sprzedaz ?

sobi92
komentarz
komentarz

teraz chyba ostatnie pytanie:

Czy zauważę dużą różnicę między 8600GT a 9600GSO bądź GT bo parę osób mi mówiło że nie będzie zbyt dużej różnicy

Lipton
komentarz
komentarz

Będzie i to duża :)

Lipton
komentarz
komentarz

Ja osobiście brałbym 9600GT od MSI. Ma ciche i wydajne chłodzenie, a w dodatku jest to piekielnie mocna karta, która dogania swoimi osiągami niekręconego 8800GT.

Jedyna różnica między tymi kartami to ta, że 9600GSO przegrywa przy włączonym Antyaliasingu.

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz kase to weź tego MSI 9600GT którego podał Lipton, bo jest lepszy od 9600GSO, a jeśli nie to pozostaje ten palit.

Edit: Spóźniłem się :P

Lipton
komentarz
komentarz

Pierwsza z tych kart to karta z chłodzeniem referencyjnym. Druga zaś nie referencyjna.

Podstawowa różnica jest taka, że referent jest głośniejszy i mniej wydajny. Lepiej dopłać trochę i kup 9600GT OC (czerwone chłodzenie) z allegro za 380 zł.

sobi92
komentarz
komentarz

mam okazję kupić za 350zł nową GeForce 9600 GT Gigabyte 512MB Zalman (PCI-E) od ręki więc raczej ją wezmę.

Pozdro for all

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.