x-kom hosting

Program do automatycznego wpisywania wykonawcow i tytulu

skrzacik0
utworzono
utworzono

Sorry jak będzie niestylistycznie ale nie wiem jak dobrze opisac swoj problem... ;/

Mam w swojej biblioteczce ponad tysiąc utworów... W nazwie pliku jest tytuł i wykonawca i jak odtworze owe piosenki w winnapie i klikne Alt+3 to mam tam takie rubryczki gdzie tez moge wpisać autora i wykonawce, i dzięki temu jeśli będzie to uzupełnione to w windows jak klikne Widok -> szczegóły to mam kolumbe wykonawca oraz tytuł i owy tytuł i wykonawca będzie widoczny. I teraz wpisywanie ręcznie w winnapie tytułu oraz wykonawcy + ewentualnie albumu jest bardzo meczonce i czasochlonne... dlatego zastanwiam sie czy jest jakis problem ktory zrobi to za mnie (czyli "uzupelni" tamte dwie kolumny)? Jeśli coś nie jest zrozumiałe to napiszcie spróbuje to bardziej rozbudować... :)

P.S. Chodzi mi o program który automatycznie dopisze do rubryczki wykonawca oraz rubryczki tytuł wykonawca oraz tytuł piosenki poprzez aktualizacje w jakies bazie w sieci.

Gość
komentarz
komentarz

Smart CD Ripper ma możliwość automatycznego uzupełniania wykonawcy i tytułu dzięki współpracy FreeBD).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.