x-kom hosting

Wybór karty...

Fusman
utworzono
utworzono

No właśnie zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej. Z racji tego że jestem troszkę nie w temacie, a chcę wybrać dobrze, zwracam się do Was z prośbą o radę.

Jak na razie wpadły mi w oko dwie propozycje.

Palit GeForce 9800GT 1GB http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...-E_TV_2xDV.html

Palit GeForce 8800GT 1GB http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=12144

Która z nich jest lepsza? Jeżeli do 600zł żadna z nich nie jest dobrym wyborem, dawajcie własne propozycje : ) Z góry dzięki...

n31T
komentarz
komentarz

Karty są bardzo podobne do siebie, lecz po co Ci 1gb ? Jak nie masz dużego monitora to na nic te 1gb, wtedy lepiej weź 512.

Fusman
komentarz
komentarz

Czyli najlepszy wybór to 9800 z 512?

Monitor mam nie za wielki. Ot, 20 cali. Zajmuję się graf. komputerową, więc potrzebny jest wydajny sprzęt, na pewno te 1GB nie będzie trafniejszym wyborem? Jeżeli już ten 9800 to jakiej firmy? Palit, Gainward, Twintech, Gigabyte? Gubię się w tym :P Z góry dzięki :)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
Czyli najlepszy wybór to 9800 z 512?

Jeżeli już ten 9800 to jakiej firmy? Palit, Gainward, Twintech, Gigabyte? Gubię się w tym :P Z góry dzięki :)

Ja bym brał od Palita lub od Gigabayte ;)

n31T
komentarz
komentarz

Ja Ci polecę asusa z glaciatorem.

Duban
komentarz
komentarz

9800 to Twintech ;) Ma BDB chłodznie.

Kropacz
komentarz
komentarz

Czemu nie wezmiesz Radeona 4850/4870 ?

Fusman
komentarz
komentarz

Rzeczywiście. Zacznę się rozglądać za radkiem 4870.

b1bdc6022d6993bc916caa2ne8.gif

Duban
komentarz
komentarz

Chyba troszkę naciągane te testy ;)

4850 powinien równać się z 9800GTX. A różnaca między Radkami powinna być wyższa :huh:

Fusman
komentarz
komentarz

No właśnie i mam dylemat. 4850 jest w podobnej cenie jak 9800GTX, jak wspomina kolega wyżej, mają też podobne osiągi. Jednak któraś musi być lepsza : ) Jak myślicie, która?

Duban
komentarz
komentarz

Jeśli przeszkadza Ci trochę większa temperatura pracy to bierz GF'a.

Ja jednak wybrałem Radosława :D

Ja z chłodzeniem S1 i dwoma wentylami mam 29*C (z jednym 30*C :P )w spoczynku więc lepiej niż 9800. Za to z oryginalnym chłodzniem było koło 70-80*C.

Fusman
komentarz
komentarz

Decyduje się na Radka : ) Dziękuję bardzo wszystkim, którzy się wypowiedzieli :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.