x-kom hosting

Asus AH3650 Silent

wigga
utworzono
utworzono

Witam.

Mój problem wygląda tak :

Po zamontowaniu karty graf. wziąłem się za driverki, instalując je wyskoczył błąd że nie można zainstalować danych sterowników z powodu braku urządzenia.

Troszkę pokombinowałem i udało się je zainstalować jednakże w menedżerze urządzeń nie ma karty graficznej więc sterowniki mimo tego iż są zainstalowane nie działają, nie wiem co zrobić aby karta ukazała się w menedżerze oraz działała ponieważ nie działa, laguje itd. W Everescie karta jest widoczna.

Sprzęt :

Procek: AMD Athlon 2500+ 1.8Mhz

Płyta Główna: Gigabyte GA-7VA v2.0

Pamięć: 512mb ddr Kingston

Karta Graficzna: ofc ah3650

Zasilacz: Tracer 500

Proszę o pomoc i pozdrawiam wigga.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Spróbuj usunąć z ukrytych urządzeń w Sterownikach niezgodnych z Plug and Play (wpierw włącz opcję Pokaz ukryte urządzenia) kartą VGA (VGASAVE).

Jeśli nie widzisz VGA w Mangerze urządzeń (z włączoną opcją Pokazywania Ukrytych w urządzeniach niezgodnych z Plug and Play) to sprawdź czy jest widoczny w Urządzeniach systemowych port AGP. Przeinstaluj go jest tam jest (Usuń by znalazło ponownie).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.