x-kom hosting

Karta graficzna :)

FataL21
utworzono
utworzono

Witam. Mam możliwość bardzo tanio od znajomego kupić EVGA e-GeForce 7800 GTX ACS3 256MB PCI-E. Obecnie posiadam gf 7600 silent 512 mb. Czy opłaca się póki co przesiąść na tą kartę? będzie widać jakiś mały skok wydajności? Mój konf to amd athlon x2 4200+ (2x2,2 ghz), 2gb ram 667 mhz (dual) zasilacz modecom Fell III 350 W. Póki co nie chcę wymieniać zasilacza ( przyjdzie na to czas) czy ta karta poleci na tym zasilaczu? Z góry dziękuje za odp :)

Lipton
komentarz
komentarz

Przyrost mocy na pewno będzie, jak się nie mylę ten 7600GT jest na DDR2 to już zupełnie doda Ci kopa ten GTX.

Co do zasilacza może byc kłopot, bo ta Evga żre strasznie dużo prądu, nie wiele mniej od 9600GT. Fakt, że jest to MC Fell III czyli nie taki zły, ale ja i tak bałbym się włożyc tam kartę takiego pokroju.

FataL21
komentarz
komentarz

Ok dziś kolega wyskoczył z ceną.. opłaca się to to brać za 200 zł? czy lepiej jednak poczekać i dołożyć 50 zł na i kupić coś mocniejszego? No i zasilacz od razu też.. eh.

n31T
komentarz
komentarz

Zamiast dawać 200zł za 7800gtx to chyba bardziej opłaca się licytować jakiegoś 8600gt sonica http://allegro.pl/search.php?string=8600gt+palit+sonic

FataL21
komentarz
komentarz

No Ten 8600 gt całkiem ciekawy :) teraz pytanie czy żeby ta karta działała ok to lepiej kupić zasilacz Mode Com Feel III 500W czy Chieftec 400W ..? (ograniczona kasa) :)

Nocturn
komentarz
komentarz

7800GTX będzie wydajniejszy od 8600GT, Ja osobiście wolałbym wziąć Chieftec'a 400W

n31T
komentarz
komentarz

8600gt ma wyższe taktowania i współgra z dx10 w przeciwieństwie do 7800gtx.

Lipton
komentarz
komentarz

Dokładnie :)

Fakt, że DX10 w tej karcie to raczej nie wypał i czysty chwyt marketingowy, ale jest i tak znacznie wydajniejsza od 7800GTX.

FataL21
komentarz
komentarz

Okej dzięki za pomoc :)

Akahan
komentarz
komentarz

No i jak powiedziałeś to kup najpierw tego Chiefteca, a potem wsadź kartę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.