x-kom hosting

Zasilanie Palit 8600 GT Sonic+

slawekz1
utworzono
utworzono

Czy Palit 8600 GT Sonic+ Wymaga dodatkowego zasilania z zasilacza.

falcon1984
komentarz
komentarz

Z tego co się orientuje to nie wymaga

slawekz1
komentarz
komentarz

Wpinam kartę graficzną i jest tylko jedno dłuższe piknięcie i karta nie działa,a wpinałem już około 5 razy i nic.Poprzednią kartę wpinam i działa od razu.Co mogę jeszcze zrobić aby działała.

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj pełen konfig komputera

slawekz1
komentarz
komentarz

Zasilacz FEEL3 500W,Płyta Ggabyte GA-M55S-S3,Procesor Athlon 3800 jednordzeniowy, pamięć 2x1GB Good RAM,Dysk Segagate 250GB

Gość
komentarz
komentarz

Najlepiej by było jakbyś sprawdził kartę na innym kompie bo nie wiadomo czy jest dobra, nawet jeśli masz ją prosto ze sklepu.

slawekz1
komentarz
komentarz

Czytałem na forum że na chipsecie nforce4 ktoś miał problem z tą kartą.U mnie jest nforce 550 więc chyba powinna działać.W biosie chyba nic się nie powinno przestawiać?

Podłączyłem tą kartę pod drugi komp i również nie działa.Jast tylko jeden długi sygnał i dwa (lub trzy)bardzo krótkie sygnały podczas uruchamiania.Co te sygnały oznaczają?

falcon1984
komentarz
komentarz

Jak na 2 komputerach nie działa to raczej karta uszkodzona i na gwarancję trzeba oddać

slawekz1
komentarz
komentarz

Problem w tym że karta owszem ma gwarancję lecz była kupiona jako używana na allegro.Sklep w którym była kupiona jest ok.trzysta kilometrów ode mnie.Czy mogę reklamować tą kartę w swojej miejscowości?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.