x-kom hosting

Przywracanie filmów z kamery cyfrowej

bastek37996
utworzono
utworzono

witam mam pytanie czy próbował ktoś kiedyś odzyskiwać filmy z kamery cyfrowej(dysk twardy) po formacie dysku twardego w kamerze??

3 tygodnie temu usunąłem filmy niestety musialem był jakiś błąd z dyskiem i tutaj moje pytanko czy jest jakiś program specjalny do ozdyskiwania danych z kamer cyfrowych(HDD) ??

bo programami do dysków w kompie juz probowalem niejednokrotnie i nic...;(

proszę o pomoc będę wdzieczny za jakieś linki z forami programami(przetestowanymi) ....;(

z góry dzięki...

Mag Magik
komentarz
komentarz

Miejsce, gdzie były filmy które chcesz odzyskać mogły zostać najprościej nadpisane przez nowo nagrane filmy, a w takim przypadku, kiedy plik został nadpisany wszystkich danych nie odzyskasz(ewentualnie dysk do zakładu który specjalizuje się w odzysku danych,ale to kosztuje majątek). To co możesz jeszcze próbować, to zmienić program odzyskujący dane, spróbuj choćby z:

Zero Assumption Digital Image Recovery

PC Inspector smart recovery

zapoznaj się z tym:

Jak odzyskać utracone dane?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.