x-kom hosting

Hosting dla mojej strony

astrorek
utworzono
utworzono

Szukam nowego hostingu, bo wszystkie dotychczasowo mi znane mnie nie zadowalały. Ma mieć następujące parametry:

Powierzchnia dyskowa ok. 200 MB lub więcej

Transfer duży, najlepiej nieograniczony

ewentualnie PHP

Baza danych MySQL

Brak wszelkiego rodzaju reklam

Pomoże ktoś?

benkowik
komentarz
komentarz

A płatny czy nie ?

Ja polecam http://www.glowanet.pl/.

1 GB Miejsca

25GB transferu/mc

MySQL, PgSQL, FTP

Fantastico 2

Pomoc Techniczna

Dodatkowo każdy pakiet zawiera:

PHP 5.2

MySQL 5

PEAR

PERL

Python

ImageMagic

GD 2

MySQLi

BcMath

cURL

Zend

ionCube

sourceguardian

SSL

SQLite

Cron

WebMail

cPanel 11

Fantastico 2

Własne strony błędów

Menedżer plików z możliwością rozpakowywania archiwów (zip, tar, gz, bzip2).

Zaawansowane statystyki stron

Codzienna kopia danych

Nielimitowana ilośc kont pocztowych, baz MySQL, PgSQL, Aliasów E-Mail, Subdomen, Domen oraz List Mailngowych.

Sądzę że 5 zł na miesiąc to nie dużo :)

Drugi który polecam to ovh.pl

http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/start1g.xml

Około 3 zł miesiąc wychodzi + 2 zł instalacja (co do tego drugiego opłata jest pobrana tylko i wyłącznie wraz ze startem serwera).

ogólnie z tanich ciężko będzie coś znaleźć a w szczególności bez reklam. Oferta za darmo ta 60free ovh no ale jak sama nazwa wskazuje 60 MB tylko :)

Edit:

Akurat 200MB i za jedyne 60 gr na miesiąc.

http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/20gp.xml

Golima
komentarz
komentarz

Ja polecam www.cba.pl albo www.lua.pl

Szczególnie LUA ! ;D

JarekMk
komentarz
komentarz

Cześć,

Z jakich skryptów korzystasz? Co dokładnie hostujesz. Masz jakieś obecne statystyki odwiedzin / zużywanego transferu?

Jak już wspomniano wyżej: hosting płatny czy nie. W Polsce czy nie koniecznie?

Jakie hostingi Cie zawiodły i dlaczego?

Szukasz informacji, a podajesz mało danych...

Pzdr!

ponulaczek
komentarz
komentarz

Myślę, że mowa o płatnych hostingach; nie ma raczej bezpłatnych bez reklam. Na yoyo chyba tylko można wyłączyć reklamy ale wtedy na stronę będzie 25mb i nie można będzie używać baz danych. Chociaż jest możliwość korzystania z 150mb na stronę i 75mb na bazy.. i nawet nie mieć reklam. Jak strona wczyta się do przeglądarki, można z nią zrobić wszystko za pomocą javascript. W przypadku usuwania reklam należy znaleść element na stronie i usunąć go po prostu javascriptem (nawet jeśli wczytuje się skrypt i on tworzy dopiero tą reklamę). Wstawianie znaczników nobody na końcu dokumentu po stronie serwera raczej nie pomoże (tam jeszcze wszystko kontroluje serwer hostingowy i wstawia kod przed takim znacznikiem).

Trochę nie na temat, ale może się przydać. Autor nie napisał dużo informacji.

ewentualnie PHP

Baza danych MySQL

Musi być php, żeby można było dzialać na bazie danych (jakiejkolwiek nawet).

astrorek
komentarz
komentarz

Potrzebuję na razie bezpłatny hosting, najlepiej bez reklam, a jeżeli muszą być to takie żeby nie przeszkadzały w oglądaniu strony.

luq
komentarz
komentarz

ovh.org

Brak reklam

PHP + MySQL

...

benkowik
komentarz
komentarz

No tak luq wszystkie parametry spełnia ta usługa na ovh.org oprócz jednego czyli tylko 60Mb przestrzeni a astrorek potrzebuje co najmniej 200Mb:)

ambas
komentarz
komentarz

Problem w tym, że ovh nie ma już w swojej ofercie darmowych serwerów 60MB :(

Z darmowych mogę polecić:

http://pdg.pl/ - 200mb, brak limitów oraz reklam ale serwer bardzo niestabilny.

http://unl.pl/ - 300mb, brak limitów.

gihat
komentarz
komentarz

Ja polecam cba ja ostatnio zrobilem tam stronke i bardzo fajnie wyglada tylko jest jedna reklama na samej gorze :confused:

  • 2 tygodnie później...
fredwym
komentarz
komentarz

Może być czeski hosting?? Mają tam ciekawą ofertę. Mają PHP, nie pamiętam ile miejsca, ale chyba 250 MB, a może i więcej. Maż wybór końcówki. Np. yw.sk albo ic.cz. Za darmo. Link: www.ic.cz

I co najważniejsze. Bez reklam.

  • 1 miesiąc później...
przemek980
komentarz
komentarz

Znam również hosting

www.unl.pl oraz

www.za.pl (tu są reklamy ale jest wieksza pojemnośc niż na www.unl.pl)

zgryz2000
komentarz
komentarz
Znam rowniez hosting

www.unl.pl oraz

www.za.pl (tu sa reklamy ale jest wieksza pojemnosc niz na www.unl.pl)

za.pl jest chyba z osemka.pl - mam tam konto reklamy nie sa dokuczliwe - niezbyt szeroki pasek u gory, ktory mozna schowac jednym kliknieciem. Do strony trzeba dopisac link do hostingu.

necik
komentarz
komentarz
Brak wszelkiego rodzaju reklam

Jaki ktoś miałby w tym interes aby rozdawać za darmo w pełni funkcjonale konta?

Jeżeli chcesz coś za darmo to musisz pogodzić się z reklamami. Nawet gdy na początku ich nie ma to i tak zapewne pojawią się w przyszłości.

Mateo93
komentarz
komentarz

Ja myślę że warto zainwestować to kieszonkowe i polecić na pocztę, też kiedyś szukałem darmowego hostingi, ale zaryzykowałem i wg. mnie bardzo się opłaca. Serwer jest stabilny, mogę wsadzać pliki dowolnej wielkości (mam spokój od megauploadu i rapidshare), informują mnie parę dni wcześniej w których godzinach serwer będzie nieczynny i co mnie najbardziej zdziwiło przedłużyli mi umowę o czas porządkowania danych na serwerze ;)

Ja mam konto na www.hekko.pl, jest to mała, rozwijająca się jak na razie firma więc chcą przyciągnąć do siebie klientów.

Płace 25zł/rok za 512mb i jestem jak najbardziej zadowolony bo zdarzało się że jakąś paczkę np. 100mb ściągało nawet 20 osób naraz, cały czas było max ich łącza, a stronka działała idealnie :)

KJKing
komentarz
komentarz

Ja Polecam www.ugu.pl

* Darmowy hosting WWW - możesz wybrać 3 dowolne strony w domenie ugu.pl. (twoja_nazwa.ugu.pl),

* Darmowe 50 MB dla bazy MySQL - dzięki niej stworzysz prawdziwą, dynamiczną witrynę WWW,

* Darmowy dostęp do PHP 4 i 5 - stwórz "inteligentną stronę" w najpopularniejszym języku skryptowym przeznaczonym specjalnie dla WWW,

* Darmowe 150MB dla konta (10MB na plik) - wielkość która wystarcza większości użytkowników, potrzebujesz więcej? Skontaktuj się z administratorem, jeśli jest to uzasadniona potrzeba otrzymasz dodatkowe miejsce.

* Darmowy nieograniczony transfer - brak limitów na generowany ruch,

* Darmowy FTP - Łatwa aktualizacja strony poprzez FTP

* Darmowe konta email - możesz używać wybranej domeny także dla poczty email,

* Darmowy DNS - możliwość utrzymywania własnej domeny

* dostęp do .htaccess - możesz wybrać wersję 4 lub 5 dla plików .php a także wiele więcej

* mod_rewrite - narzędzie do zmiany wyglądu adresów URL

localh0st
komentarz
komentarz
Jaki ktoś miałby w tym interes aby rozdawać za darmo w pełni funkcjonale konta?

Spójrz na przykład na ofertę 60free w ovh.org. :)

Agi-gagi
komentarz
komentarz

Ja polecam hosting webd.pl wprawdzie nie jest darmowy, ale masz konto mini (z którego również aktualnie korzystam) za 3,99zł miesięcznie. Myślę, że nie jest to dużo, a wszytko jest w jak najlepszym porządku. Pozdrawiam!

http://webd.pl/

borysek01
komentarz
komentarz

Z darmowych to teraz sie uciszył ugu.pl to polecam..

Ale THE BEST zawsze były hostingi od serwisu webmasterzy.org ;-) więc dlatego polecam UNL.PL (the best z darmowych)

z płatnych ( małe koszty) to http://www.webd.pl/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.