x-kom hosting

HD3450 czy warto?

Miras88
utworzono
utworzono

Ostatnio zakupiłem nową płytę główną i przymierzam się do zakupu karty grafiki, gdyż poprzednia była pod AGP a na nowej płycie mam jedynie złącza: PCIe x16, x1.

Poszukuję czegoś taniego, nie musi to być aż tak dobra karta.

Mam na oku Readona HD3450, ktoś inny polecił mi GeForce 6600GT.

Jaką najlepiej wybrać?

Akahan
komentarz
komentarz

Procesor, zasilacz podaj jeszcze... 3450 to zwykły kastrat 64 bity itp. podaj to co mówiłem na początku i ile kasy masz do wydania i coś wymyślimy.

Miras88
komentarz
komentarz

Obecnie na moją kieszeń do 80zł. Dlatego też szukam różnych okazji. Stara płyta główna mi czasami wysiada, dlatego więc staram się liczyć z czasem.

CPU: Celeron D, (3600Mhz Prescott casche L2-1MB ,L2-2MB )

FSB: 800 MHz

Chipset: intel 915P

Pamięć: obecnie 256 ddr1 (za miesiąc dokupię 2GB)

Dostępne porty:

1 port PCI EXPRESS x16

2 porty PCI Express x1

Zasilanie:

- 20-pinowe zlacze zasilania ATX

- 4-pinowe zlacze zasilania ATX12V

Zasilacz kupiłem nowy więc powinien spełniać zadanie.

Akahan
komentarz
komentarz

Tu nie chodzi o to czy nowy, czy stary, tylko o firmę i markę.

Miras88
komentarz
komentarz

Zasilacz to: ATX FEEL MODE COM 300W

Akahan
komentarz
komentarz

No to totalna kaszanka, kupiłeś g***o za przeproszeniem :/

Najpierw to zasilacz do wymiany bo on nic nie pociągnie...

Miras88
komentarz
komentarz

Nie znam się na typach zasilaczy, ten zakupiłem rok temu z uwagi, iż poprzedni wmontowałem do innego kompa.

Jeśli mógłbym prosić o polecenie dobrej firmy to byłbym wdzięczny no i opisanie wadliwości obecnie posiadanego przeze mnie zasilacza?

Akahan
komentarz
komentarz

Mało watów, lipna firma, zasilacz może się spalić, Modecom ale MC to byłby dobry wybór za małą cenę, nawet Modecom MC 350W za 70zł, może to tylko 350W, ale jest to dobry zasilacz. Inne firmy, to OCZ, Amarox, Chieftec, Antec i kilka innych firm, ale tu już trzeba trochę więcej zapłacić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.