x-kom hosting

Problem z doborem grafiki

eminem16kr
utworzono
utworzono

Czesc jestem nowy na tym forum i jestem laikiem w sprawach komputerowych.Mam do was pytanie a mianowicie czy MSI GF 7600GS 256MB podejdie do mojej płyty glownej asus p5s800 zintegrowana grafika. Za wszystkie odpowedzi bęnde wdzieczny

nitro07
komentarz
komentarz

nie będzie pasaowała ponieważ Twoja płyta główna ma złącze AGPx8, a MSI GF 7600GS jest na PCI-E

HQ19
komentarz
komentarz
Czesc jestem nowy na tym forum i jestem laikiem w sprawach komputerowych.Mam do was pytanie a mianowicie czy MSI GF 7600GS 256MB podejdie do mojej płyty glownej asus p5s800 zintegrowana grafika. Za wszystkie odpowedzi bęnde wdzieczny

@eminem16, karta będzie się nadawała.

nie będzie pasaowała ponieważ Twoja płyta główna ma złącze AGPx8, a MSI GF 7600GS jest na PCI-E

@nitro07, ale MSI 7600GS jest także pod AGP, aczkolwiek nie wiem czy da się ją jeszcze gdzieś dostać.

eminem16kr
komentarz
komentarz

ok dzieki a mozesz napisac jak karta podejdzie?

HQ19
komentarz
komentarz

Ale w jakim sensie podejdzie? Chodzi Ci czy będzie dobra? :)

eminem16kr
komentarz
komentarz

chodzi mo o to czy jak kupie np tą karte http://allegro.pl/item464394758_okazja_ati...28_gwar_3m.html

to czy ją wogóle podłacze iczy bendzie działac na mojej płycie głownej (zintegrowana grafika)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie kupuj kart firmy Medion !!

Karty często się psują w szczególności wentylator.

Nocturn
komentarz
komentarz

Działać będzie, aczkolwiek na pewno nie bierz tej karty, bo to karta firmy Medion. Proszę cię też byś zwracał uwagę na ortografię

eminem16kr
komentarz
komentarz

to jaką polecasz?

Lipton
komentarz
komentarz

Ile masz do wydania pieniędzy ?

W dodatku napisz swój model procesora i zasilacza :)

eminem16kr
komentarz
komentarz

procesor to celeron 2,5 Zasilacz 230v najlepie ze by karta gradficzna była w granicy 100 bo i tak gram sporadycznie tak ze by w fife mozna było zagrac albo w jakąś starszą strzelanke

Walkman
komentarz
komentarz

nazwe zasilacza podaj dokładną , i moc w watach a nie linie prądu 230v :P

eminem16kr
komentarz
komentarz

zasilacz to tracer 4life 320w

dudi55555
komentarz
komentarz

hmm tracer to nie jest zbyt bezpieczne rozwiazanie :)

eminem16kr
komentarz
komentarz

my tu rozmawiamy o kartach graficznych a nie o zasilaczach

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Ale jak do tego zasilacza włoży tą kartę to jest duże prawdopodobieństwo żę spali mu poł kompa. Wymień raczej ten zasilacz na jakieć modecom mc 350W.

eminem16kr
komentarz
komentarz

to jaką kartę na ten zasilacz rozsądna cenna

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Niestety wymiana jest konieczna. Twój obecny zasilacz ot bomba zegarowa i nie wiadomo kiedy wybuchnie. Modecom MC 350W kosztuje jakieś 70zł więć nie jest to wielki koszt.

  • 3 tygodnie później...
eminem16kr
komentarz
komentarz

to jaką kartę bez koniecznosci wymiany zasilacza?

robin3d
komentarz
komentarz
to jaką kartę bez koniecznosci wymiany zasilacza?

zasilacz musi być wymieniony, jak mówili przedmówcy - to bomba zegarowa. Sam miałem tego Tracera, ale wymieniłem na Chiefteca. Dobrze, że to zrobiłem, bo jak podłączyłem ten zasilacz pod starego kompa to spalił mi płytę główną. Szkoda, bo na tamtym kompie testowałem moje programy... Takiej płyty głównej już chyba nie kupię...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.