x-kom hosting

Problem z napedem DVD

kingsajz
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam nagrywarke ASUS DRW-2014L1T

Od paru dni wypalam filmy po 3-4 dziennie na plytach VERBATIM LightScribe 16x i bylo ok az do wczoraj

Wkladam nastepna plyte do wypalenia (taka sama jak poprzednia) czytnik chwile mieli i zmienia wolumin na naped CD a program wypalajacy informuje ze plyta nie jest DVD. Plyty sa dobre bo sprawdzilem jakies 10 identycznych tym bardziej ze wczesniej wypalalem na identycznych i bylo dobrze. Plyty wypalone dzialaja prawidlowo

Posiadam WIN xp sp3

Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Panowie pomozcie nawet jak odp ma brzmiec format c:

expower
komentarz
komentarz

Nie jestem na 100% pewien swojej odpowiedzi, ale soczewka się rozwaliła. Miałem podobny przypadek 3 lata temu. Nagrywałem gry i aplikacje, które pobrałem no i wypalałem przez tydzień około 5-6 płyt dziennie (dużo tego bylo :D). Soczewka od nagrywarki stopiła się czy coś i nie czytało mi płyt CD/DVD. Musiałem wymienić nagrywarkę.

P.S. Jeżeli dużo wypalasz płyt wymień sobie nagrywarkę ze szklaną soczewką.

kingsajz
komentarz
komentarz

Narazie poszla na servis zobaczymy co z tego bedzie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.