x-kom hosting

Warte swojej ceny?

bartek
utworzono
utworzono

Witam,

Czy te pamięci to dobry wybór? Dobrze się kręcą?

RAMY Kingston

Jeżeli nie to proszę o inne propozycje. Interesują mnie zestawy 2x1Gb, niekoniecznie w dualu. Oczywiście DDR.

swirek
komentarz
komentarz
Witam,

Czy te pamięci to dobry wybór? Dobrze się kręcą?

Cena taka sobie, ale w dzisiejszych czasach oslabionego zlotego nawet, nawet... Wybor hmmm... Podaj marke i model swojej plyty glownej. Fatalnie sie kreca.
Jeżeli nie to proszę o inne propozycje. Interesują mnie zestawy 2x1Gb, niekoniecznie w dualu. Oczywiście DDR.
DDR 2x1GB PC3200 400MHz Goodram Dual CL3 Wlasciwie to samo a taniej :)

Mysle ze takie http://www.allegro.pl/item466245735_geil_2...al_channel.html Geile nadawalyby sie do OC. Tylko ze drogooo...

No i np takie http://www.ceneo.pl/316300 Patrioty. Troche taniej niz Geile, nieco drozsze tylko od tych co Ty podales, a lepsze :)

bartek
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź.

Myslalem nad tymi Geilami, są rzeczywiście droższe, ale skoro będą się dobrze kręcić to mogę trochę nadszarpnąć budżet ;)

A jak sprawdzają się przy OC patrioty? Np. te: Patriot

Gość
komentarz
komentarz

Jak chcesz coś dobrego na ddr szukaj bh5/bh6/ch6 lub d43. Najlepsz to windbond bh5.

bartek
komentarz
komentarz

Z tych, któr podałeś znalazłem tylko te ostatnie d43, ale tylko w kościach 512. Wiesz może jakie firmy produkowały takie pamięci? Tylko windbond?

Gość
komentarz
komentarz
Wiesz może jakie firmy produkowały takie pamięci? Tylko windbond?

Windbond dostarcza chipów do pamięci np tak jak teraz micron

bh5 były w kingston hyperx, corsair, twinmos, patriot, mushkin, g.skill, geil, ocz itd tylko nie we wszystkich seriach, lepiej podaj link do aukcji i jeśli będzie widać chpy to mogę powiedzieć.

Możesz szukać także Samsungów TCCC i UCCC

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.