x-kom hosting

LG nie nagrywa plyt DL

vectra_man
utworzono
utworzono

Witam, mam klopot z moja nagrywarka DVD LG. Wszystkie plyty nagrywa dobrze procz tych dual layer 8,5 GB. Podczas nagrywania wyskakuja bledy albo nawet jak nagra to i tak potem taka plyta nie dziala. Kupowalem ja 2 lata temu wraz z kompem. Na pokrywie z przodu ma napis RW, DVD+R DL czyli rozumiem ze obsluguje ten format. Wie ktos moze jaka jest przyczyna tego, dodam ze zarowno probowalem nagrywac na nero 6 jak i nowszym nero 7 ultimate czy cos takiego.

Kamix
komentarz
komentarz
Witam, mam klopot z moja nagrywarka DVD LG. Wszystkie plyty nagrywa dobrze procz tych dual layer 8,5 GB. Podczas nagrywania wyskakuja bledy albo nawet jak nagra to i tak potem taka plyta nie dziala. Kupowalem ja 2 lata temu wraz z kompem. Na pokrywie z przodu ma napis RW, DVD+R DL czyli rozumiem ze obsluguje ten format. Wie ktos moze jaka jest przyczyna tego, dodam ze zarowno probowalem nagrywac na nero 6 jak i nowszym nero 7 ultimate czy cos takiego.

Miałem identycznie z LG. Nagrywarka była wtedy półroczna i w ogóle często były problemy z odczytywaniem DVD 8GB, więc oddałem ją na gwarancję, dostałem nową i problemy się skączyły :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.