x-kom hosting

Jakie są objawy braku ram-u

krystek12321
utworzono
utworzono

Witamm. Jakie są objawy, że brakuje ram-u?? Co sie dzieje w grach nie chcą sie włączyc, czy przycinają sie?? Czy ramy mają jakiś wpływ na grę na minimum detalach czy na maximum czyli czy do gry na max detalach trzeba więcej ram??

Wiem,że stylistycznie to napisałem do bani, ale dacie chyba rade zrozumie o co mi chodzi :)

n31T
komentarz
komentarz

Tak, ram jest potrzebny do gier, lecz nic Ci nie da kupno np 4gb ramu jeśli masz kartę graficzną do bani.

krystek12321
komentarz
komentarz

Mam Radeon hd2600xt 512 DDR2 i 768RAM

Ile jeszcze ram-u przydało by sie dokupic?

damib
komentarz
komentarz
Mam Radeon hd2600xt 512 DDR2 i 768RAM

Ile jeszcze ram-u przydało by sie dokupic?

zalezy do czego chcesz tego uzywac(w co grac)... a jaki masz procesor?? a ta karta na AGP czy PCI??(wydaje mi sie ze AGP) :P

swirek
komentarz
komentarz
Jakie są objawy, że brakuje ram-u??
Komputer nie chce sie wlaczyc :P
Co sie dzieje w grach nie chcą sie włączyc, czy przycinają sie??
Spadek FPS i wolniej sie laduja.
Czy ramy mają jakiś wpływ na grę na minimum detalach czy na maximum czyli czy do gry na max detalach trzeba więcej ram??
Tak.
Mam Radeon hd2600xt 512 DDR2 i 768RAM

Ile jeszcze ram-u przydało by sie dokupic?

Podaj marke i model plyty glownej, procesor, zasilacz (marka, model i moc)
krystek12321
komentarz
komentarz

płytę główną Gigabyte Ga-8IE2004P

Procek P4 2.4 Ghz

Zasilacz Mustang 400 wat (wiem że nie jest zbyt dobry (no name) :jezyk: )

swirek
komentarz
komentarz

Zasilacz Mustang 400 wat (wiem że nie jest zbyt dobry (no name) jezyk.gif )
Malo powiedziane. Ten zasilacz moze Ci sfajczyc polowe sprzetu, nawet nie znasz dnia ani godziny... Zagladnij Czarna lista zasilaczy
płytę główną Gigabyte Ga-8IE2004P
Ta plyta obsluguje maksymalnie 2GB pamieci RAM. Z tego co napisales masz dwie kosci, wiec jesli chcesz dokladac RAMu to ewentualnie dokup 1 kosc 1GB. W sumie pasowaloby zmienic je na 2x1GB. Ale to jest droga inwestycja, ok 140zl.
krystek12321
komentarz
komentarz

A jeśli gram np; w Infernal i jak jest duża geanda czyli wszyscy naraz strzelają to gra zaczyna wolniej chodzic czyli są spadki FPS. Czy kupno ram-u załatwi ten problem?

swirek
komentarz
komentarz

Nie do konca. To bardziej kwestia grafiki... i procesora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.