x-kom hosting

Piszczace cewki.

qwertyzax
utworzono
utworzono

Czy piszczace kondensatory na karcie w stresie, podlegaja gwarancji?

Lipton
komentarz
komentarz

Oczywiście :)

qwertyzax
komentarz
komentarz

Wlasnie tak sie nad tym zastanawialem bo podczas grania nie slychac ich wogole, dopiero podczas stresu atitoolem, kiedy gpu chodzi na 100% to je wyraznie slychac ;p

Lipton
komentarz
komentarz

Aaa to inna sprawa. Wtedy może być ciężko o przyjęcie karty na gwarancję.

rafidoc
komentarz
komentarz

Rok śmigałem na piszczącej karcie. Ożeniłem i z tego co wiem to gość zadowolony.

W koncu nie gra się po cichu :D

qwertyzax
komentarz
komentarz
Aaa to inna sprawa. Wtedy może być ciężko o przyjęcie karty na gwarancję.

Ale po oddaniu karty do sklepu, wysylaja ja do serwisu producenta, ktory chyba powinien sprawdzic czy karta piszczy w 100% stresie?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ostatnio zauważyłem że moja karta piszczy - ale tylko przy filmikach reklamowych w STALKERze :huh: W samym menu i grach nic już nie słychać ;) Generalnie jeśli karta piszczy non-stop albo we wszystkich grach to powinni przyjąć na gwarancją, ale to zależy od polityki konkretnego sklepu...

Sonido
komentarz
komentarz
Wlasnie tak sie nad tym zastanawialem bo podczas grania nie slychac ich wogole, dopiero podczas stresu atitoolem, kiedy gpu chodzi na 100% to je wyraznie slychac ;p

W AtiTool to normalna sprawa i chyba wszystkie grafy na teście 3D w tejże aplikacji powodują piszczenie cewek, zatem nie ma się o co martwić. U mnie natomiast 8800GT piszczał jedynie w 3D Marku '06. W grach i w Windzie jest już cisza.

qwertyzax
komentarz
komentarz

Nie chce zakladac nowego tematu wiec napisze w swoim ;)

Obecnie mam kabel D-sub podlaczony przejsciowka d-sub na dvi do mojej karty. Czy jakosc obrazu bylaby duzo lepsza jesli kupilbym kabel 2x dvi?

Odswiezam.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Czy jakosc obrazu bylaby duzo lepsza jesli kupilbym kabel 2x dvi?
To zależy od konkretnego monitora, na niektórych różnica będzie duża, przy innych żadna.
qwertyzax
komentarz
komentarz

Mam monitor LCD BenQ FP92E 19'

Sonido
komentarz
komentarz

Więc kup taką przejściówkę i sam sprawdź czy jakoś będzie lepsza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.