x-kom hosting

problem z wyborem karty GeForce 9800

surferj24
utworzono
utworzono

Mam problem z wyborem karty graficznej pomiedzy GeForce 9800 GTX+ Gainward 512MB a GeForce 9800 GT Gainward 1GB

Nie wiem na ktora karte sie zdecydowac. Głownie karta jest mi potrzebna jakiejs amatorskiej (jak na razie ;) ) obrobki grafiki no i oczywiscie do gier.

Czytalem troche opinii na temat gf 9800 1 GB ze wszystkie gry na maksymalnych detalach itp. Nie wiem jak to jest w przypadku gf 512 MB. Wydaje mi sie ze ta karta jest nowsz jesli chodzi o produkcje i lepsza pod wzgledem taktowania pamieci itd. Ma ktos moze ta karte lub jaks rade??

Akahan
komentarz
komentarz

9800GTX+ jest sporo szybsza... Inna sprawa, że Radeon 4850 jest tak samo wydajny jak 9800GTX+, a tańszy, nawet wersje z lepszym chłodzeniem są tańsze...

Down:

9800GTX+/4850 jak dla mnie nie nadają się do wielkich rozdzielczości w najnowszych grach, 512 MB im raczej starczy, a cena większa...

falcon1984
komentarz
komentarz

Wydajniejszy będzie 9800GTX. A 1GB to nie ma co żałować bo to przydaje się tylko do bardzo wysokich rozdzielczości

A w jakiej rozdziłce planujesz grać ?

surferj24
komentarz
komentarz

jesli chodzi o rozdzielczosc to tak gdzies 1400X900

Aaaaa i jeszcze jaki zasilacz bylby dos dobry do tej karty??

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz to bym brał Corsair/Antec/BeQuiet o mocy około 500W

A do tej rozdziałki powinien starczyć spokojnie GTX+, a tamtego GT nie ma sensu brać bo jest znacznie mniej wydajny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.