x-kom hosting

Instalacja WinXP na nowym dysku

Kerogh
utworzono
utworzono

Pomocy! ; D

Nawalil komputer i po oddaniu go do serwisu zostal wymieniony dysk na nowy [ Seagate Barracuda 250gb ].

Jest zalozony jednak w BIOSie nie widac go i w zakladce "Boot" jest wpisane [ None ] a przy probie instalacji WinXP pojawia sie komunikat, ze nie jest zainstalowany zaden dysk twardy i nie mozna instalowac.

Panowie w serwisie chca.. 50 zł za instalacje i nie bardzo chce wydawac 5 dych za to ze oni go jakos wlacza. Jak ktos wie ocb niech napisze. Z gory dzieki. ;)

BoReK*
komentarz
komentarz

Jesteś pewien że dysk jest prawidłowo podłączony ? Masz plomby na obudowie ?

DNL666
komentarz
komentarz

W balona w serwisie Cię pewnie robią. Pewnie zworki są źle ustawione i dlatego dysku nie wykrywa. Jak masz plomby to idź i gadaj że coś nie teges jest.

Edit: 5 dych za postawienie windy, a myślałem że to ja zdzieram od "znajomych" prosząc na piwo :P

Kerogh
komentarz
komentarz

Nie jestem pewien bo znam sie bardzo przecietnie.

Chcialbym wiedziec co moze byc nie tak, bo jutro bedzie u mnie znajomy, ktory zna sie troche lepiej i moze wtedy uda sie wlaczyc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.