x-kom hosting

Jak nagrać plik .iso na DVD

Kicuch
utworzono
utworzono

1. Mam obraz(.iso) gry na dysku twardym i mam pytanie jak nagrać go na DVD???. Czy normalnie jak wszystko inne ???.l

2. Jak mogę wrzucić obraz(.iso) oryginalnej gry na komputer??.

Gość
komentarz
komentarz

1. Musisz zamontować ten obraz programem Daemon Tolls a później Mój Komputer --> Otwierasz ten obraz i kopiujesz dane na dysk twardy, a później z te pliki które skopiowałeś daj na płytkę byle jakim programem nagrywającym

2. Potrzebujesz Nero. Otwórz Go, n górze Dane --> Utwórz dysk DVD z danymi i tam dajesz obojętne pliki i dalej. Na górze rozwiń listę i kliknij Image Recorder i Zapisz a później Wybierasz miejsce zapisu tego obrazu i gotowe :)

A obraz montujesz tez Daemonem Toolsem :)

shifu_92
komentarz
komentarz

1. Chcesz nagrać obraz gry na płytkę to ściągnij sobie program Alcohol 120% i przez niego nagrasz grę w ten sposób, że gdy włożysz nagrany nośnik, gra automatycznie zacznie się instalować.

2.Musisz skopiować obraz gry w najprostszy sposób CTRL+C, później wybierasz lokalizację i CTRL+V

To wszystko :D

Kicuch
komentarz
komentarz

2. Mam grę NFS MW oryginalną i chicałbym zobić obraz. iso z tej płyty????

Gość
komentarz
komentarz

No to wkładasz ta płytkę i włączasz Nero. A później Na górze zmień na DVD -->Dane --> Utwórz dysk DVD z danymi --> Po prawej "Dodaj" i zaznacz wszystkie pliki które są na płycie --> Na dole Zakończ --> Na dole Dalej --> Na górze rozwiń pierwszą listę i kliknij Image Recorder --> Zapisz --> Wybierz miejsce do zapisu obrazu *.iso i się robi obraz płyty. Jak będzie 100% to już masz ten obraz tam gdzie wskazałeś folder zapisu :)

Kicuch
komentarz
komentarz

gra prosi abym włożył płytę macie cracka żeby mi chodził????

seba115
komentarz
komentarz

no tak...jesli sie zrobi obraz plyty to gra prosi o cracka bo plyty z grami maja zabezpieczenia :)

Sean
komentarz
komentarz

dla zabezpieczeńia gry możesz zrobic obraz ISO za pomocą programu Ultraiso jest on bardzo prosty w obsłudze ... co do przegrywania to nie polecam bo to podchodzi pod piractwo i radzę nie kontynuować tej kwestii w tym temacie ;] po prostu przetrzymuj obraz w bezpiecznym miescu na dysku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.