x-kom hosting

Odzyskanie danych po formacie

dymbek123
utworzono
utworzono

Witam!

Prosze was bardzo pilnie o pomoc poniewaz wczoraj po instalacji antywirusa avasta kliknelam ppm na dysk E poczym wybralam skasuj po restarcie myslalalam nie czytajac dokladnie myslalam ze chodzi o "skanuj po restarcie" no ale coz glupota ludzka....

Potrzebuje pomocy w znalezieniu programu do odzyskania pracy magisterskiej,jest to dla mnie sprawa zycia i smierci...

Zalezy mi rowniez bardzo na odzyskaniu folderu z plikami mp3 brata jest on dj'em i po przyjezdzie kiedy zobaczy ze nie ma muzy chyba mnie zabije ...;(

Acha dysk E nie jest dyskiem na ktorym znajduje sie windows a system plikow to nts.

Wczesniejsze programy znalazly mi mase plikow,ale wszystkie o rozmiarze ok. 1.4mb

Reszta programow triale...

Wiem ze pomoc o ktora prosze moze wydawac sie dla was banalna,ale dla mnie to czarna magia ;(

BARDZO WAS PROSZE O POMOC

ODWDZIECZE SIE JAK TYLKO BEDE MOGLA

bastek37996
komentarz
komentarz

Spróbuj programem "EasyRecovery 6.10 Data Recovery" Podobno najlepszy i prosty w obsłudze.

tazman
komentarz
komentarz

pozostaje jeszcze handy recover, jeśłi pliki były o dużych rozmiarach zasmucę cie ale nie zostaną do końca przywrócone,

Sonido
komentarz
komentarz

Easy recovery w większości radzi sobie z wszystkimi danymi i ponad 75% można odsyskać, ale tak jak mówi tazman z większymi już może być problem, ale nie sprawdzisz jak nie spróbujesz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.