x-kom hosting

dysk zewnętrzny - popsute wejście usb

olkaa7
utworzono
utworzono

W wyniku jakiegoś szarpnięcia czy przesuwania laptopa (nie wiem nawet dokładnie) wejście USB lekko się naruszyło i laptop w ogóle nie widział dysku. Myślałam na początku, że to po prostu niedociśnięta wtyczka i gdy delikatnie wcisnęłam trochę mocniej, wejście USB "oderwało się" i wylądowało w środku obudowy dysku. Z tego co się orientuję, gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. W związku z tym mam pytanie, z jakimi kosztami muszę się liczyć przy naprawie tego wejścia USB? Czy jest ona w ogóle możliwa? Albo może inaczej - czy jest jakakolwiek inna możliwość dostania się do tych danych i skopiowania ich jak nie przez USB? Dysk to coś takiego: http://www.allegro.pl/item421399849_120gb_...g_usb_sata.html Nie chodzi mi o uratowanie go, ale danych.

Prosiłabym o odpowiedź i to w miarę jak dla komputerowego laika :)

dar55
komentarz
komentarz

weź ojca , rozmontujcie obudowę i sprawdź czy czasmi to tylko gniazdo USB się nie oderwało od plastiku

Gość
komentarz
komentarz

Ale wtedy stracisz gwarancje :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.