x-kom hosting

[Rozwiązany] Prośba o pomoc ....

konieczko
utworzono
utworzono

witam planuje kupic sobie telefon.juz nieco czytalem na forach o ich mozliwosciach i opiniach ale jakos nie moge sie zdecydowac :( mysle nad takimi modelami

---->http://www.allegro.pl/item468247822_nowy_sony_ericsson_w910i_black_1gb_pl_menu_tanio.html W910i

---->http://www.allegro.pl/item467625673_k850i_super_stan_niedrogo.html K850i

---->http://www.allegro.pl/item464452423_nowy_nowy_se_k800i_no_logo_gratis.html k800i

Prosze o pomoc w wyborze,telefon bedzie pelnil role multimedialna ^^,

z gory dzieki

pzdr

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli multimedialny to zdecydowanie polecam W910i.. K850i ma trochę niepotrzebnych gadżetów i łatwo się w nim pogubić, sam miałem i nie bardzo mi pasował :P A K800i można powiedzieć, że to już trochę przeżytek :P Polecam tego pierwszego :D

kozman
komentarz
komentarz

Ja bym wziął k800, niedrogi, dobry aparat. I kasy w kieszeni sporo zostanie.

Krystian_
komentarz
komentarz

lepiej sobie kup n73 ME :P

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz wszystko w jednym, weź n95, spokojnie za 700zł można wyrwać. Telefon ma symbiana, fp1, dobry aparat, kamera 30fps. Jedyną jego wadą jest mała ilość dostępnego ramu oraz luzy na sliderze.

Krystian_
komentarz
komentarz

N95 nawet za 500 dasz rade wyrwac :)

Gość
komentarz
komentarz
N95 nawet za 500 dasz rade wyrwac :)

N95 to straszny shit jest... za taką cenę można kupić o wiele lepszy telefon..

Krystian_
komentarz
komentarz

np jaki? ja n73 me mam i jesem zadowolony ;P

Gość
komentarz
komentarz

do n73 nic nie mam, ale n95 jest troche przereklamowany :/ male literki, niestabilny, za bardzo gadzeciarski :P

n73 jest spoko tez go mialem :D

konieczko
komentarz
komentarz

moze zdecyduje sie na w910i

a powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz: jak to jest ze telefony rozsuwane to jest shit;/

to jest jakis mit czy rzeczywiscie tak jest,bo nie chcialbym wziac w910i wiedzac ze po miesiacu caly telefon bedzie sie rozlatywac ...

n31T
komentarz
komentarz
N95 to straszny shit jest... za taką cenę można kupić o wiele lepszy telefon..

Np jaki ? N73 ? Nie rozszmieszaj mnie... N73 muli nawet jeszcze bardziej niż n95, ma mniej dostępnego ramu niż n95 i gorszy procesor (n73 arm9, n95 arm11). Ponadto ma gorsze głośniki od n95 oraz aparat i kamerę (w n95 nagrywa bodajże 30fps, n73 15), nie ma w przeciwieństwie do n95 wbudowanego odbiornika gps. Jeśli chodzi o cena/jakość to n95 jest najlepszym wyborem. Jeśli uważasz że n95 to shit bo usłyszałeś to na podwórku to poczytaj trochę makulatury na temat telefonów.

moze zdecyduje sie na w910i

a powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz: jak to jest ze telefony rozsuwane to jest shit;/

to jest jakis mit czy rzeczywiscie tak jest,bo nie chcialbym wziac w910i wiedzac ze po miesiacu caly telefon bedzie sie rozlatywac ...

Kumpel ma go od niedawna i już mu łapią luzy na sliderze. W tym telefonie podoba mi się bajer z żyroskopem oraz odtwarzacz.

yeti67
komentarz
komentarz

a może Nokia E51? też jest całkiem niezła. A na allegro można ją dostać też stosunkowo tanio.

konieczko
komentarz
komentarz

... ja tez tak wlasnie slyszalem zeby nie brac telefonu z sliderem,ale niewiedzialem czy w w910i tez jest ten problem ... okazało sie ze niestety jest -.-

hmm moze wziac k850i , ma niezly design,fajny do multimediow,slot na karte pamieci ....

n31T
komentarz
komentarz

Ile masz kasy na telefon i czy interesują Cię telefony z symbianem ?

konieczko
komentarz
komentarz

no mam na fona kolo 500 (ewentualnie 550-600 na k850i )

nie zalezy mi zbytnio na symbianie ani na nokiach,jestem przywiazany do SE :)

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli chcesz SE to bierz k850i.

konieczko
komentarz
komentarz

no i chyba jednak sie na niego zdecyduje xD to bedzie chyba najlepszy wybór

dzieki wszystkim za pomoc

temat do zamkiniecia ^^,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.